POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predaj, rodinný dom Važec, Vernárska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
164 900 €
168 900 €
4 000€ZNÍŽENIE CENY O

Ponúkame na predaj starší vidiecky dvojposchodový rodinný dom s pozemkom 1064 m², ktorý sa nachádza v podtatranskej obci Važec. Dom je postavený ako dvojpodlažný rodinný dom s hospodárskou budovou a garážou a bol kolaudovaný v roku 1938 a prístavba 1967. Nachádza sa na rovinatom pozemku s veľkorysou rozlohou 1064 m² blízko centra obce s výbornou dostupnosťou k všetkej potrebnej občianskej vybavenosti - potraviny, autobusová stanica, pošta, materská a základná škola.


DISPOZÍCIA DOMU:

Prvé podlažie je čiastočne zapustené a po vstupe cez zádverie sa dostaneme na schody vedúce na toto podlažiepo pravej strane a na druhé podlažie po ľavej strane. Nachádza sa tu samostatná izba, kuchyňa, práčovňa s kotlami, toaleta a garáž.

Na druhom podlaží sa nachádza vstupná chodba, z ktorej je po ľavej strane vstup do kuchyne. Z kuchyne sa dostaneme do menšej izby. Po vstupe po pravej strne sa nachádza kúpeľňa, toaleta a veľká obývacia izba priechodná do spálne. Z druhého podlažia vedú schody do podkrovia, ktoré nie je zobytnené.

K domu prislúcha väčšia hospodárska budova, ktorá je s domom spojená a určite poteší každého domáceho majstra alebo záhradkára. samotná budova je rozčlenená na niekoľko miestností. V súčasnosti sa časťvyužíva ako sklad, dielňa, dreváreň a pivnica.


STAV DOMU:

Dom je postavený kombináciou kameňa a tehly. Ako podlahová krytina bola použitá kombinácia dlažby, plávajucích podláh a drevených dosiek. Omietky sú vápené hladké, okná drevené krabicové. Strecha je sedlová s krytinou z pálenej škridly. Kúrenie je ústredné s plechovými radiátormi napojené na kotol na tuhé palivo VIADRUS (menený 2012) a plynový kotol PROTHERM (menený 2010). Ohrev vody zabezpečuje plynový bojler. Dom je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, elektrinu a je zavedený optický kábel TELEKOM, cez ktorý je možné využívať služby Magio.

Obec má veľmi dobrú polohu vzhľadom na dostupnosť do okresných miest Poprad a Liptovský Mikuláš alebo do Vysokých Tatier - či už po diaľnici alebo autobusovým a vlakovým spojením. Dom má charakter vidieckeho sídla a nemusí slúžiť iba na celoročné rezidenčné bývanie ale môže sa využívať aj na rekreačné účely.

"Zažite charakter vidieckeho sídla len naskok od Vysokých Tatier"
tichá lokalita
bezproblémové parkovanie
elektrina, plyn, voda, kanalizácia, internet
elektrina na pozemku
voda na pozemku
plyn na pozemku
izieb
140 m²
200 m²
120 m²
1064 m²
18x54
áno
áno
tehlová
pozemok
dvojgeneračný
2

Mgr. Marián Hlavna

Realitný maklér Liptovský Mikuláš

0944... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0944 515 056 marianhlavna[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
62389 marianhlavna[at]haloreality.sk 164900
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • I would like to think Marian for the fast and efficient service when buying my House. He always answered my phone calls or returned the call quickly. Everything was completed very quickly and nothing was too much trouble for him. He can speak very good English and he even helped me with the utility company’s. I would definitely recommend Halo reality. Rád by som poďakoval Mariánovi za rýchly a pohotový servis pri kúpe môjho domu. Vždy mi promtne zdvíhal telefón alebo sa hneď ozval naspäť. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a hladko, vždy bol nápomocný a nič preňho nebol problém. Hovorí veľmi dobre anglicky a dokonca mi pomohol s prepisom energií a pri komunikácii s úradmi. Určite doporučujem HALO reality. John Finney
 • Veľmi ústretový s príjemným vystupovaním, bola som veľmi spokojná! Eva Scholtzová
 • Maximálne spokojný s prístupom a všetkého okolo toho.
 • Sikovny a snazivy, spokojna. E.I.
 • Boli sme veľmi spokojní. Makléra odporúčame. Všetko prebehlo v kľude a pohode.
 • Chcem poďakovať, za veľkú profesionalitu pána Hlavnu, za rýchly a profesionálny prístup, pomoc a informovanosť pri každom kroku, ktorý mi prejavil pri predaji bytu. Vybral som si ho ako makléra len tak náhodou cez internet, a odporúčam pána Hlavnu, každému kto chce predať či kúpiť nehnuteľnosť. Je to osoba na správnom mieste. Marián V.
 • Veľmi šikovný pán, príjemné vystupovanie, máme s ním už pozitívne skúsenosti z minulého kupovania bytu. A. Š.
 • Spokojná predávajúca a nový majiteľ bytu v Liptovskom Hrádku, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

 • Boli sme veľmi spokojní, aj keď sa v začiatkoch dom nepredával, potom všetko dopadlo k našej spokojnosti. Ďakujeme mu veľmi pekne, Mišovičová
 • Po prvej, nepríjemnej skúsenosti s inou realitnou kanceláriou bola spolupráca s pánom Hlavnom presne taká, ako som si predstavovala, že by mala byť. A to od prvých vymenených e-mailov až po úplný úspešný koniec celého procesu (a veru nebol úplne krátky a jednoduchý). Či už išlo o maličkosti ako promptná reakcia na zmeškaný hovor, cez zisťovanie dodatočných info, ktoré som potrebovala (dokonca aj počas jeho dovolenky!) až po osobnú účasť na všetkých dôležitých úkonoch. Vždy bol pokojný, trpezlivý a usmiaty. Ozaj som verila, že predávajúci aj ja, kupujúca, sme preňho skutoční ľudia, nie len cesta k zárobku, a že mu naozaj záleží na tom, aby nám pomohol v zložitej situácii. Vôbec túto ľudskosť z jeho strany nepovažujem za prejav nejakej neprofesionality, skôr naopak. Ďakujem Alžbeta
 • Super komunikácie, jednanie ako aj pristup. Maximálna spokojnosť. Ján Páluš
 • Maximálna spokojnosť!!! Profesionál, asertívny, právne veľmi znalý a zdatný. Bonus sympatický a vždy promptne reagoval na telefonáty, sms správy a e-maily. Toto by mal realitný maklér na TOP úrovni všetko mať. Pán Mgr. Hlavna to má. Za zmienku stojí aj jeho tím: obrovská pochvala! Jaroslav
PROFIL MAKLÉRA Mgr. Marián Hlavna
25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia