Predaj, rodinný dom Uhorské - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Uhorské
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom 110m² s celkovou rozlohou pozemku 1024 m². Na prízemí sa nachádza vstupná chodba riešená ako drevený vstup. Následne je hlavný vstup s chodbou. Jedná obytná miestnosť, kuchyňa, komora, WC, kotolňa, schodisko na prvé poschodie, garáž so samostatným vstupom z dvora. Na prvom podlaží sa nachádzajú dve obytné miestnosti, kuchyňa s komorou, kúpeľňa, schody na povalu. Strecha pôvodná. Kúrenie je centrálne, zabezpečené kotlom na plyn. V prípade zachovania je možnosť kúriť cez piecku na pevné palivo. Podlahy sú drevené, okná taktiež. Rodinný dom sa nachádza na slušnej ulici, desať minút autom do okresného mesta.

Ján Beľa

Ich spreche DeutschЯ говорю на русском

0911... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT janbela[at]haloreality.sk 0911 776 676

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

55248 janbela[at]haloreality.sk 39900
39 900 €
PT-55248VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
721 m²
250 m²
220 m²
1024 m²
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
220V/380V, plyn, vlastná studňa, obecná kanalizácia.
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

P. Beľa je profesional, ochotny, ustretovy, dakujem.

Pán Beľa je ústretový, milí, prispôsobivý a napriek vzdialenosti a jeho vyťaženosti flexibilný v termínoch. Môžem len odporučiť.

Pán Beľa je na správnom mieste: skutočne profesionálny maklér! Navyše má veľmi ochotný a milý prístup ku klientovi. Jedná seriózne, vždy najprv...

Pán Ján Beľa je dôveryhodný profesionálny realitný maklér. Všetky potrebné vstupné úkony, včítane uloženia na web-stránku realitnej kancelárie, zvládol k mojej spokojnosti ešte...

Profesionál-veľmi rád sa na neho znovu obrátim.

Veľmi stručne: profesionálny prístup, ochota, rýchlosť, ústretovosť . Nehnuteľnosť som mal zarezervovanú pre klienta do 3 dní od inzercie. Som spokojný, určite odporúčam. Ing.Róbert Krutek

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia