Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, rodinný dom Trnava, Modranka

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
640 000 €

Ponúkame na predaj lukratívny, priestranný rodinný dom v Modranke časť Trnavy, po kompletnej rekonštrukcii o 4 podlažiach - suterén, dve nadzemné podlažia a podkrovie, v súčasnej dobe využívané na administratívne účely, byt a ubytovacie zariadenie. Výborná dostupnosť na D1, R1 a občianska dostupnosť.
Rozloha pozemku 689m², rozmery 14x49m. parkovacie miesta vo dvore 5x a 5x pred domom. Pekná upravená záhrada so zavlažovacím systémom + drevený záhradný domček.
Dispozicia:
Suterén (124m²) - chodba, servrovňa, WC, kúpeľňa, kuchynka, tri obytné miestnosti.
Prízemie (124m²) - zádverie, chodba so schodiskom, kúpeľňa, WC, samostatná kuchyňa a tri miestnosti.
Poschodie (116 m²) - chodba so schodiskom, kúpeľňa s WC, kuchynka a tri miestnosti (využívané ako administratívne priestory)
Podkrovie(116 m²) - príprava na kancelárie.
Na medziposchodí medzi prízemím a poschodím sa nachádza terasa.
Dom je vykurovaný 2 x plynovým kotlom, ktoré sú zároveň zdrojom teplej vody, napojenie na verejnú kanalizáciu, na pozemku aj vlastná studňa.
Dom je zabezpečený alarmom (EZS). Dom je na predaj vrátane zariadenia.
NAVYŠE MOŽNOSŤ ABY PÔVODNÝ MAJITEĽ BOL V PRENÁJME V KANCELÁRSKYCH PRIESTOROCH.

vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
ihneď voľná
zateplená
bezproblémové parkovanie
elektrina, plyn, voda, kanalizácia, internet
elektrina
voda
kanalizácia
plyn
trieda
124 m²
400 m²
350 m²
689 m²
14x49
áno
áno
tehlová
pozemok
klasický
4

Miloš Silný

Realitný maklér Trnava, Hlohovec, Piešťany

0918... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0918 530 509 milossilny[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 2%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
3888
recenzií od klientov
57484
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
59901 milossilny[at]haloreality.sk 640000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Milý, šikovný...oslovím ho aj nabudúce ak budem potrebovať... AMF
 • Promptnosť, ústretovosť to sa len tak v dnešnej dobe nevidí, nemal som dobré skúsenosti s RK tento pán ma ale vyviedol z omylu som rad že moju záležitosť riešil práve on a budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s nim. MK
 • Veľmi spokojný, M.P.
 • Úplná spokojnosť, Miroslav Š.
 • Prijemne vystupovanie, presne informacie, dobry dojem. R.P.
 • Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup. Srdečná vďaka
 • Priateľský, úprimný, profesionálny, som maximálne spokojný od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam. Ďakujem MH
 • Sme spokojní. Máme s ním už skúsenosť z minulosti. I.O.
 • S pánom Silným sme boli veľmi spokojní. Má príjemné vystupovanie, je flexibilný a ústretový. Miriam
 • Maximálna spokojnosť, p.Silný vychádzal v ústrety mojim časovým požiadavkám, prijemne vystupovanie, ochota pomôcť. Iveta
 • Pan Silný je profesionálny makler pre ktoreho je čestnosť, ustretovosť, ľudský prístup samozrejmosťou! Boli sme s ním nadmierne spokojní pri predaji domu! Prajeme mu ešte dalšie úspechy! V.V.
 • Velmi nespokojny schovanim a jednanim.
PROFIL MAKLÉRA Miloš Silný

Aktuálne 3888 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3888 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

25000
klientov so zmluvou
3888
recenzií od klientov
57484
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia