Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, rodinný dom Trebišov, EXKLUZÍVNE HALO REALITY - ZNÍŽENÁ CENA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
157 990 €
185 990 €
28 000€MEGA ZNÍŽENIE O

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj rodinný dom v tichej lokalite mesta Trebišov. Nehnuteľnosť je v pôvodnom zachovalom stave a je možnosť zrekonštruovať ju už podľa predstáv nového majiteľa. Dom je dvojpodlažný, celý podpivničený a pozostáva zo 6 izieb, kuchyne, komory, vstupnej miestnosti , kúpeľne s WC, samostatného WC a 2 chodieb. Zastavaná plocha domu je 95 m² a celková výmera pozemku je 1156 m². Dom je napojený na elektrinu, plyn, mestský vodovod, verejnú kanalizáciu. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom, ktorý taktiež zabezpečuje ohrev teplej úžitkovej vody. V zadnej časti je k domu primurovaná skladová miestnosť . Dom má dva samostatné vstupy. Okná a dvere sú drevené, strecha je plechová. Podlahy v dome sú PVC/dlažba. Za domom je situovaná samostatná garáž. v zadnej časti záhrady sú vysadené ovocné stromy. Odporúčame!

tichá lokalita
ihneď voľná
elektrina, plyn, voda, kanalizácia
elektrina na pozemku
voda na pozemku
plyn na pozemku
izieb
95 m²
150 m²
110 m²
1156 m²
14x82
áno
áno
áno
1975
tvárnice
dvojgeneračný
2

Ing. Miloš Kubica

Realitný maklér Trebišov

0911... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0911 080 441 miloskubica[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Trebišove podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Trebišove, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Trebišove

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Trebišove.

35000
zazmluvnených klientov
4758
recenzií od klientov
62687
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
61303 miloskubica[at]haloreality.sk 157990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Spokojný predávajúci po podpise zmlúv od pozemku v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v Trebišove, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Spokojní kupujúci a predávajúci trojizbového bytu v Trebišove, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Spokojná predávajúca a kupujúci dvojizbového bytu v Trebišove, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Bola som velmi spokojna s pomocou p.Ing.Milosa Kubicu pri predaji bytu v Trebisove. Hodnotim velmi dobre jeho postoj, ochotu a poradenstvo pri predaji. Dakujem Mgr.Renata Hudakova
 • Spokojní kupujúcí v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Spokojní kupujúci a predávajúci rodiného domu v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Spokojní kupujúci pozemku v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Spokojný predávajúci pozemku v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Spokojný predávajúci pozemku v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Spokojná predávajúca pozemku v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Najlepší makler akeho poznáme. Na čom sme sa dohodli dodržal, na všetko nám bezproblémov odpovedal a to mal počas predaja našej nehnuteľnosti od nás veľa otázok a stále bol k dispozícii na telefóne ako aj osobne. Jeho prístup k nám bol ľudský, ústretový a profesionálny. Predával už našu druhú nehnuteľnosť. Je to maklér ako aj človek s veľkým srdcom na jednotku. Môžeme ho len odporučiť a budete s ním nadmieru spokojný.Martina I
REALITNÝ MAKLÉR Trebišov
35000
zazmluvnených klientov
4758
recenzií od klientov
62687
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia