Chránime majetok naších klientov

Kúpa nehnuteľnosti Ľubor Mäsiar

Upozorňujem našich klientov, že naši makléri pred každou obhliadkou nehnuteľnosti požadujú predložiť od záujemcu o obhliadku nehnuteľnosti ich platný občiansky preukaz. Zároveň sa s každým záujemcom spisuje záznam o prehliadke nehnuteľnosti.

Bez predloženia OP a podpísania tohto záznamu nebude klientovi umožnená zo strany našej realitnej kancelárie obhliadka nehnuteľnosti.

Chránime majetok našich klientov, ktorí nám dali súhlas na sprostredkovanie predaja alebo prenájmu ich nehnuteľnosti a musíme mať prehľad, komu sme nehnuteľnosť ukazovali. Predchádzame tak možným následným krádežiam a vlámaniam do nehnuteľnosti našich klientov. Nie všetci záujemcovia o obhliadku nehnuteľnosti sú seriózni a ich záujem o obhliadku nehnuteľnosti môže mať úplný iný charakter, ako je jeho následná kúpa alebo prenájom. Mnoho klientov argumentuje zákonom o ochrane osobných údajov, čo je dnes veľmi v móde. Podotýkam, že naša spoločnosť má vypracované projekty informačných systémov na ochranu osobných údajov našich klientov, aj program vlastnej činnosti zameranej na legalizáciu príjmov z trestnej činnosti a financovanie terorizmu, čo nám vyplýva zo zákona. Bez spracovania osobných údajov našich klientov by sme nemohli uzatvárať kúpne a nájomné zmluvy, čo je hlavná naplň našej činnosti.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia