Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Chránime majetok naších klientov

Upozorňujem našich klientov, že naši makléri pred každou obhliadkou nehnuteľnosti požadujú predložiť...

Upozorňujem našich klientov, že naši makléri pred každou obhliadkou nehnuteľnosti požadujú predložiť od záujemcu o obhliadku nehnuteľnosti ich platný občiansky preukaz. Zároveň sa s každým záujemcom spisuje záznam o prehliadke nehnuteľnosti.

Bez predloženia OP a podpísania tohto záznamu nebude klientovi umožnená zo strany našej realitnej kancelárie obhliadka nehnuteľnosti.

Chránime majetok našich klientov, ktorí nám dali súhlas na sprostredkovanie predaja alebo prenájmu ich nehnuteľnosti a musíme mať prehľad, komu sme nehnuteľnosť ukazovali. Predchádzame tak možným následným krádežiam a vlámaniam do nehnuteľnosti našich klientov. Nie všetci záujemcovia o obhliadku nehnuteľnosti sú seriózni a ich záujem o obhliadku nehnuteľnosti môže mať úplný iný charakter, ako je jeho následná kúpa alebo prenájom. Mnoho klientov argumentuje zákonom o ochrane osobných údajov, čo je dnes veľmi v móde. Podotýkam, že naša spoločnosť má vypracované projekty informačných systémov na ochranu osobných údajov našich klientov, aj program vlastnej činnosti zameranej na legalizáciu príjmov z trestnej činnosti a financovanie terorizmu, čo nám vyplýva zo zákona. Bez spracovania osobných údajov našich klientov by sme nemohli uzatvárať kúpne a nájomné zmluvy, čo je hlavná naplň našej činnosti.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 760 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 760)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4760 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4760 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia