Chránime majetok naších klientov

Kúpa nehnuteľnosti Ľubor Mäsiar

Upozorňujem našich klientov, že naši makléri pred každou obhliadkou nehnuteľnosti požadujú predložiť od záujemcu o obhliadku nehnuteľnosti ich platný občiansky preukaz. Zároveň sa s každým záujemcom spisuje záznam o prehliadke nehnuteľnosti.

Bez predloženia OP a podpísania tohto záznamu nebude klientovi umožnená zo strany našej realitnej kancelárie obhliadka nehnuteľnosti.

Chránime majetok našich klientov, ktorí nám dali súhlas na sprostredkovanie predaja alebo prenájmu ich nehnuteľnosti a musíme mať prehľad, komu sme nehnuteľnosť ukazovali. Predchádzame tak možným následným krádežiam a vlámaniam do nehnuteľnosti našich klientov. Nie všetci záujemcovia o obhliadku nehnuteľnosti sú seriózni a ich záujem o obhliadku nehnuteľnosti môže mať úplný iný charakter, ako je jeho následná kúpa alebo prenájom. Mnoho klientov argumentuje zákonom o ochrane osobných údajov, čo je dnes veľmi v móde. Podotýkam, že naša spoločnosť má vypracované projekty informačných systémov na ochranu osobných údajov našich klientov, aj program vlastnej činnosti zameranej na legalizáciu príjmov z trestnej činnosti a financovanie terorizmu, čo nám vyplýva zo zákona. Bez spracovania osobných údajov našich klientov by sme nemohli uzatvárať kúpne a nájomné zmluvy, čo je hlavná naplň našej činnosti.

Ďakujeme za pochopenie

Ľubor Mäsiar
riaditeľ spoločnosti

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma, nehnuteľnosť sme sprostredkovali už viac ako 10.000 klientom, pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, pekné logo na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj nehnuteľnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI