Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Tornaľa, Záhradnícka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY + VIDEOOBHLIADKA

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej lokalite mesta Tornaľa.
Priestranný poschodový dom s garážou a altánkom na záhrade sa nachádza v zástavbe rodinných domov.
Celková rozloha pozemku je 862m².
Na prízemí je vstupná chodba, z ktorej sa prechádza do haly, ktorá je spojená s kuchyňou.
Zo vstupnej haly sa taktiež vchádza do dvoch izieb, kúpeľne s WC a špajze. Na vrchnom poschodí je taktiež kúpeľňa s WC, veľká obývačka a dve izby, z ktorých sa vychádza na balkón. Dom je čiastočne podpivničený.
V pivničnej časti sa nachádza technická miestnosť, kde sú umiestnené vykurovacie kotle a vyhrievacie telesá na úžitkovú teplú vodu. Plynový kotol a taktiež kotol na tuhé palivo. Taktiež elektrický a plynový bojler na vodu. Rozvod ústredného kúrenia je napojený v každej miestnosti na radiátor.
Nehnuteľnosť je napojená na mestský vodovod a pred domom je predpríprava na napojenie sa na obecnú kanalizáciu, ktorá by sa mala spustiť do konca roka 2021. Momentálne sa využíva vlastný septik.
Na záhrade je vlastná studňa na úžitkovú vodu.
Pri dome sú aj skladové a hospodárske budovy.
Na dvore je garáž. Na záhrade sa nachádzajú ovocné stromy a menší fóliovník. Posedenie a gril je v altánku, ktorý je pri vchode na záhradu.
Do centra mesta je to chôdzou približne desať minút.
Mesto má kompletnú občiansku vybavenosť.
Skvelé a tiché miesto na bývanie.

"Rodinný dom v tichom prostredí."
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 1%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
3605
recenzií od klientov
55606
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
55872 luboslavmicko[at]haloreality.sk 115000

Aktuálne 3605 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3605 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitná poradňu.

25000
klientov so zmluvou
3605
recenzií od klientov
55606
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia