Overená nehnuteľnosť od profesionálov v realitách

Predaj, rodinný dom Tisovec, Bakulínyho - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Tisovec
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom 150m² na pozemku o celkovej rozlohe 845m² v meste Tisovec. Rodinný dom pozostáva z prízemia kde sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa, technická miestnosť, kúpelňa s WC a špajza. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, kúpelňa s WC, špajza a chodba z ktorej sa ide do pivnice a kotolne. Rodinný dom je vykurovaný plynovým kotlom alebo na pevné palivo. Inžinierske siete rodinného domu sú Elektrina 220/380V, Mestká kanalizácia, Plyn je, Mestký vodovod a aj studňa. Dom sa nachádza v miernom svahu. Vzdau na pozemku sa nachádza murovaná garáž s dielňou. Dom sa nachádza v jednej z najlepších a najtichších lokalít v meste Tisovec. Mesto Tisovec je dobre občiansky vybavené. Dom je vhodný aj ako víkendová chata kdeže je na úpätí Muránskej planiny! Do okresného mesta Rimavská sobota je 38km.

Michal Kamenský

I speak EnglishIch spreche Deutsch

0902... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT michalkamensky[at]haloreality.sk 0902 435 862

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52778 michalkamensky[at]haloreality.sk 46999
46 999 €
RI-52778VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
107 m²
170 m²
150 m²
845 m²
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
Elektrina 220/380V, Mestká kanalizácia, Plyn je, Mestký vodovod a aj studňa
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

S Pánom Kamenským som bola maximálne spokojná. O všetkom ma informoval a všetko mi vysvetlil. V budúcnosti sa obrátim len na neho.

Ústretový, komunikatívny, všetko nám zrozumiteľne vysvetlil a venoval nám vždy svoj čas, keď sme to potrebovali. Môžeme ho vrelo odporúčať, určite by sme...

Absolutna spokojnost.

Veľmi ochotný, milý.

Pán Kamenský odviedol výbornú prácu, pomohol nám s predajom domu a zároveň s kúpou novej nehnuteľnosti. Všetko prebehlo hladko...

Profesionálny prístup, priateľský, milý, ochotný, rýchly,... skutočne vynikajúci maklér, radosť spolupracovať

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU