Spokojnosť s maklérom: Janíčková Judita

spokojný klient realitnej kancelárie v Leviciach Judita Janíčková

Chcel by som poďakovať za profesionálny, ale zároveň ľudský prístup pri predaji nehnuteľnosti. Boli odkonzultované možnosti a všetky aspekty súvisiace s odhadom ako aj samotným predajom. Všetky právne úkony boli zvládnuté excelentne. Odporučam pani Janíčkovú ako skvelú realitnú maklérku. Haloreality sú realitnou kanceláriou na svojom mieste. Potvrdila moje očakávania. Ďakujem pekne. JB

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia