Spokojnosť s maklérom: Vlčková Lucia

spokojný klient realitnej kancelárie v Partizánskom Lucia Vlčková

Dobrý deň, chcem vyjadrIť maximálnu spokojnosť s p. VLČKOVOU. Je ochotná poradiť, usmerňovať, v mojom prípade bolo potrebné vybaviť veľa potrebných dokumentov k predaju nehnuteľnosti. Urobila všetko za mňa. Čo si najviac cením je jej ochota, skúsenosti a hlavne všetko som nechala na ňu a ona sa o všetko postarala. Kiež by bolo veľa takýchto ochotných a milých pracovníkov v oblasti predaja nehnuteľností. Ešte raz ďakujem a prajem p. Vlčkovej veľa pracovných úspechov.
CHRENKOVÁ

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia