Skvelá investičná príležitosť s rôznorodým využitím v super lokalite.

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Senica

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
CENA NA ZAVOLANIE

Hľadáte zaujímavú investičnú nehnuteľnosť vhodnú na všestranné využitie?
Táto ponuka je práve pre Vás.
Ponúkame na predaj dom v super lokalite, ktorý po rekonštrukcii podľa svojich predstáv splní viacero zámerov.
Nachádza sa v okresnom meste Senica pri železničnej stanici, čo je veľká výhoda.

DISPOZÍCIA:

Dispozične pozostáva z prednej časti, ktorá bola využívaná ako krčma aj s kuchynkou.
Zadná časť slúžila na plnohodnotné trojizbové bývanie.
Dom je celý podpivničený, čo ponúka ďalšie využitie, keďže každá časť domu má svoj vlastný vstup.
Povala je taktiež vhodná na užívanie nielen ako skladový priestor.
Teda v jednom dome štyri časti vhodné na splnenie rozmanitých zámerov.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, menené boli plastové okná v prevažnej časti domu, plávajúce podlahy a dlažby, obklady v kúpeľni a WC /r.2006/, nový plynový kotol /r.2022/.

K domu prislúcha dvor so vstupom cez bránku aj bránu, ktorý môže slúžiť ako terasa, parkovisko.

Dom je pripojený na mestskú vodu aj kanalizáciu, plyn a elektrinu /momentálne odpojené/.
Vykurovanie je cez plynový kotol vedený do radiátorov.
Rozloha je 391m² a okná sú orientované na všetky svetové strany.

VÝHODY:

- výborná lokalita
- realizácia rekonštrukcie podľa svojich predstáv a zámerov
- skvelá investičná príležitosť
- možnosť prenajímať
- samostatné vstupy do 3 častí domu

Dom je ihneď voľný, pripravený na rekonštrukciu, pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná.

LOKALITA:

Dom sa nachádza v okresnom meste Senica pri železničnej stanici.
Do centra mesta je to 7 min. autom.
V Senici je kompletná občianska vybavenosť. Konajú sa tu rôzne kultúrne, spoločenské, športové podujatia.
Rekreačná oblasť Kunovská priehrada je vzdialená 7 km.

NÁZOR MAKLÉRA:

Dom má veľký potenciál. Po prerobení si ho podľa svojich zámerov vznikne objekt, ktorý Vám vráti investíciu. Možnosť prenajímať ako pohostinstvo, 3 izbový byt, prípadne na administratívne, alebo skladové účely.

Ak Vás táto ponuka domu zaujala, neváhajte ma kontaktovať a dohodneme si obhliadku.

"Skvelá investičná príležitosť s rôznorodým využitím v super lokalite."
391 m²
391 m²
áno
tehlová
pozemok
klasický

Jana Konečná

Realitný maklér Senica, Myjava, Skalica

0915... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0915 950 023 janakonecna[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Senici podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Senici, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Senici

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Senici.

35000
zazmluvnených klientov
5606
recenzií od klientov
67703
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
70710 janakonecna[at]haloreality.sk 239999
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Pani Konečná je veľmi milá, ochotná a trpezlivá maklérka , ktorá poradí a vyberie na mieru to čo klient požaduje a potrebuje. Viac takých ľudí a všetkým sa bude bývať lepšie. M.S.
  • Chcem sa poďakovať za maximálnu profesionalitu a rýchlosť...všetko bolo splnené nad moje očakávania...každopádne môžem len odporúčať...Peter.J.
  • Bol som veľmi spokojný, ďakujem. S pozdravom Adrián K.
  • Ľudský prístup, ochota, trpezlivosť, všetko vysvetlené, určite odporúčam! Ďakujem. MB
  • Spokojní nájomca a prenajímateľ pri preberaní nehnuteľnosti v okrese Malacky, obchod zastrešovala Jana Konečná.

  • Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní bytu v okrese Skalica, obchod zastrešovala Jana Konečná.

  • S Jankou sme boli veľmi spokojní. Jej profesionálny prístup, rýchle jednanie, nám pomohlo vybaviť prenájom nášho bytu. Jej prácu hodnotím veľmi pozitívne. Ak by som potrebovala, riešiť niečo s nehnuteľnosťou, určite sa na ňu s dôverou obrátim. Dana M.
  • Byt bol predany do tyzdna, co je v dnesnych tazsich casoch velky uspech a dakujeme pani maklerke za spolupracu :) Urcite odporucame. OJ
  • Rýchle, profesionálne jednanie na úrovni, veľmi sme spokojní. Ďakujeme Matheova
  • Oceňujem trpezlivosť, pokojný a profesionálny prístup. Veľká vďaka. EŠ
  • Boli sme s pani maklerkou na obhliadke bytu, aj keď sme si nakoniec vybrali iný byt boli sme milo prekvapený s ochotným a prijemným jednaním šikovnej pani maklérky. Ak by sme potrebovali s niečím pomôcť v realitách vieme na koho sa obráťit. Skvelý pristup odporúčam. JM
REALITNÝ MAKLÉR Senica
35000
zazmluvnených klientov
5606
recenzií od klientov
67703
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia