Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Podmienky v kúpnej zmluve

Poskytujete vážnemu záujemcovi o kúpu nehnuteľnosti možnosť k nahliadnutiu bianco kúpnej zmluvy, ešte pred tým...
OTÁZKA OD VÁS

Poskytujete vážnemu záujemcovi o kúpu nehnuteľnosti možnosť k nahliadnutiu bianco kúpnej zmluvy, ešte pred tým než sa zaviaže podpisom rezervačnej zmluvy a zaplatením rezervačnej zálohy? Má sa vážny záujemca možnosť oboznámiť s podmienkami, ktoré sa búdu nachádzať v kúpnej zmluve?

Odpoveď:

Ak máte na mysli bianko kúpnu zmluvu, tú si môžete stiahnuť z internetu, ako vzor. Ak si budete rezervovať nehnuteľnosť cez našu realitnú kanceláriu, tak najskôr si musíte nehnuteľnosť riadne rezervovať a potom dáme našim právnikom vypracovať riadne kúpne zmluvy na konkrétny obchod. My nejaké bianko kúpne zmluvy nevedieme. To ste si nás pomýlila s nejakou obývačkovou realitkou, ktorej zamestnali alebo priamo jej majiteľ si vypracovávajú kúpne zmluvy sami, čím šetria na právnych službách. Je to viditeľné už na výške provízie, ktorá je často minimálna a po spočítaní nákladov na inzerciu a celkových nákladov realitnej kancelárie, daňovej povinnosti, právnych služieb je každému jasné, že by pri takejto nízkej provízií nemohla žiadna realitná kancelária v oblasti realít podnikať. Ale táto téma skôr patrí do kategórie kontroly finančnej správy. Chcem ešte podotknúť, že žiadna realitná kancelária nemôže donútiť svojich klientov podpísať kúpnu zmluvu, ktorú jej predloží. Predávajúca a kupujúca strana ju môže pripomienkovať a obe zmluvné strany sa na jej podpísaní musia vzájomne dohodnúť. Realitná kancelária v celom obchode zohráva iba rolu sprostredkovateľa.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 121 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 121)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4121 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4121 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia