Kúpa bytu s ťarchou

Kúpa nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Ako mám postupovať pri kúpe bytu, ktorý ma zapísanú ťarchu.

Odpoveď:

Sú ťarchy, ktoré kupujúci musia prijať a nie sú v obchode obmedzujúce, ako sú právo prechodu, CO kryty a podobne (podľa §15 zák.182/1993 Zb.v) a potom ťarchy obmedzujúce napr. exekúcie, voči mestu, voči bankám, ktoré sa najskôr musia vyplatiť, t.z. na správu katastra dať kvitanciu so žiadosťou o výmaz a až potom sa môžu podávať kúpne zmluvy na zavkladovanie. Ale pozor, aby tých ťarch ste na liste vlastníctva nemali veľa, pretože potom už nasleduje dražba nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia