Ideálne miesto pre vašu chatu, chatku alebo mobilný dom.

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

REZERVOVANÉ - Predaj, rodinný dom Radvaň nad Dunajom, starší dom so záhradou, len 120 m od Dunaja - ZNÍŽENÁ CENA

Znížená cena TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v obci Radvaň nad Dunajom.

Rodinný dom sa nachádza na slnečnom rovinatom pozemku s celkovou výmerou 453 m².
Domček je postavený z nepálených tehál a vyžaduje rozsiahlu rekonštrukciu alebo odstránenie.

Stojí v tichej uličke na pozemku s rozmermi 15 m x 30 m, vo vyhľadávanej oblasti pre rekreačné príležitosti, so vzdialenosťou 120 m od pobrežia rieky Dunaj.

Dispozícia: vstupná chodba (zastavaný gánok), jedna priechodná a dve nepriechodné izby, kúpeľňa s toaletou, výstup na povalu, komora.
V dvoch izbách je pôvodná drevená podlaha a v ostatných miestnostiach je podlaha betónová. Okná a dvere sú pôvodné drevené. Kúrenie bolo riešené gamatkami a TÚV elektrickým bojlerom. Splašková voda je vedená do žumpy.

Vo dvore sú menšie technické miestnosti a úle. V záhrade je vŕtaná studňa.

Prístupová spevnená komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti ako aj parkovanie pred ňou.

Obec Radvaň nad Dunajom ponúka základnú občiansku vybavenosť. Na brehu Dunaja vedie medzinárodná cyklocesta Eurovelo 6. Zaujímavé možnosti turistických, cyklistických a relaxačných aktivít a tiché prostredie Vám poskytnú plný komfort pokojného bývania a relaxu. V obci bude čoskoro zrealizovaná kompa Radvaň (SK) - Neszmély(HU)". Termálne kúpalisko Wellness Patine je vzdialené 5 km, Štúrovo 27 km a okresné mesto Komárno 19 km.

Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve a bez tiarch a kúpou ihneď voľná.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

"Ideálne miesto pre vašu chatu, chatku alebo mobilný dom. "
izieb
453 m²
100 m²
55 m²
453 m²
15x30
áno
hlina
pozemok
klasický

Andrea Vígh

Realitný maklér Komárno

0944... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0944 542 832 andreavigh[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 2%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
4104
recenzií od klientov
59001
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
60426 andreavigh[at]haloreality.sk 24900
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Veľká spokojnosť. Kúpa bytu bola vďaka p. Mihálek bez starostí a stresu. Odsledovala celý proces až po zápis nehnuteľnosti do katastra. Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov.Andrej Loffay
  • Ďakujeme za velmi rýchle sprostredkovanie stretnutia s predávajúcim a profesionálny prístup.Vladimír Černický
  • Spokojní kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Mihalek.

  • Veľmi milá, ochotná pani.
  • Ďakujeme veľmi pekne pani Mihálek za vašu starostlivosť a kompletný servis pri kúpe nášho vysnívaného domčeka. Boli sme s Vami maximálne spokojní. Ešte raz obrovská vďaka.
  • Ďakujeme p. Vígh za profesionálny prístup pri predaji dvojizbového bytu v Šali. Do celého procesu predaja vnáša pokoj a dôveru. Z toho dôvodu sme jej služby využili už druhý krát.Andrej
  • Predaj nehnuteľnosti prebehol takmer bez mojej účasti, všetko bolo za mňa zariadené. Výborný servis.
  • Najlepšia maklérka. Ladislav a Andrea
  • Som veľmi spokojný s jej kompetentnosťou a vysoko hodnotím profesionálny a ľudský prístup pani Mihalekovej. TB
PROFIL MAKLÉRA Andrea Vígh

Aktuálne 4104 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4104 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

25000
klientov so zmluvou
4104
recenzií od klientov
59001
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia