Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, rodinný dom Petrovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
89 000 €

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Petrovce.

Rodinný dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 2237m², zastavaná plocha domu je 178m² a obytná plocha je 125m².

V rodinnom dome sa nachádza:
- chodba
- kuchyňa s obývacou miestnosťou
- 2 obytné miestnosti
- kúpeľňa s wc
- špajza

Vykurovanie rodinného domu je zabezpečené elektrickými konvektormi a krbom. Dom prešiel rekonštrukciou - vchodové dvere, plastové okná, elektroinštalácia, podlahy, obklady, drevený obklad, stierky, nový krb, nový bojler, zaizolované stropy, strešná krytina. V dome je možné bývať celoročne avšak môže slúžiť aj ako víkendová chalupa v peknom a tichom prostredí.

Inžinierske siete rodinného domu sú:
- Elektrina
- Obecný vodovod/studňa
- Plyn (plynová prípojka sa nachádza na pozemku - možnosť pripojiť sa)
- Septik

Prvá polovica pozemku je rovinatá, druhá polovica je vo svahu a je kompletne oplotený. Dom je čiastočne podpivničený. Súčasťou rodinného domu je garáž.
Na pozemku sa nachádza budova na odkladanie náradia, poľnohospodárska budova, ovocné stromy.

Dom bol nedávno prerobený a je kompletne zariadený, stačí sa už len nasťahovať. Uvedená cena nehnuteľnosti je aj so zariadením.

Obec Petrovce ponúka príjemne, tiché susedstvo situované v prírode. Vzdialenosť do okresného mesta Rimavská Sobota je 30km.

izieb
178 m²
165 m²
125 m²
2237 m²
106x26x99x23
áno
áno
pozemok
klasický

PhDr. Veronika Slaninová

Realitný maklér Rimavská Sobota

0940... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0940 860 408 veronikaslaninova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Rimavskej Sobote podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Rimavskej Sobote, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Rimavskej Sobote

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Rimavskej Sobote.

25000
klientov so zmluvou
4434
recenzií od klientov
60908
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
64289 veronikaslaninova[at]haloreality.sk 89000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Inteligentná, milá, múdra, je to Topka.
PROFIL MAKLÉRA PhDr. Veronika Slaninová
25000
klientov so zmluvou
4434
recenzií od klientov
60908
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia