Predaj, trojizbový byt Partizánske, Šípok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY + VIDEOOBHLIADKA

trojizbový byt - predaj Partizánske
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt na dolnom Šípku v Partizánskom. Byt má rozlohu 72m² a nachádza sa na 2/3 poschodí v zateplenom bytovom dome bez výťahu. Orientácia S-J.
Byt prešiel pred 5 rokmi kompletnou rekonštrukiou, pri ktorej boli použité výhradne kvalitné materiály. V byte sa komplet vymenila elektroinštalácia, vodoinštalácia, odpady, plastové okná, dlažba, obklady, kvalitná vinylová podlaha, stierky, masívne drevené dyhované interiérove dvere so zárubňami, bezpečnostné vchodové dvere, bodové svetlá, kuchynská linka zn. Decodom.
Byt je veľmi dobre dispozične riešený: v priestrannej vstupnej chodbe sa nachádza samostatné wc a kúpeľňa s vaňou; dve nepriechodné izby sú orientované na juh, priestranná obývačka, kuchyňa a pol izba orientované na sever. Z kuchyne je východ na balkón s krásnym výhľadom na široké okolie, kde si môžete vychutnať rannú kávičku. Pol izba sa dá využiť ako komora, pracovňa, prípadne menšia izba. K bytu prislúcha aj pivnica cca 3m² a spoločná kočíkareň.
Bytový dom je zateplený a revitalizovaný vrátane balkónov, naplánovaná je taktiež obnova spoločných priestorov. Nachádza sa vo veľmi dobrej, pokojnej časti sídliska, s bezproblémovým parkovaním. V blízkosti sa nachádza MŠ, ZŠ, obchody, reštaurácie, pošta a pod.
Byt je predajom voľný, novému majiteľovi stačí si len zložiť veci a plnohodnotne bývať.
Nehnuteľnosť určite stojí za vašu pozornosť. Termín obhliadky radi prispôsobíme vašim potrebám.

Lucia Vlčková

I speak English

0910... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT luciavlckova[at]haloreality.sk 0910 982 524

Ing. Katarína  Paršová

0905... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT katarinaparsova[at]haloreality.sk 0905 784 757

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51278 luciavlckova[at]haloreality.sk 84990
O obci Partizánske:

25000 www.partizanske.sk

Partizánske má dobrú technickú vybavenosť, dostatočnú možnosť využívať plochy pre ďalšiu bytovú výstavbu, občiansku vybavenosť i hospodársky rozvoj. Momentálne v Partizánskom žije cca 25000 obyvateľov.

Aj k rozvoju kultúry v Partizánskom výraznou mierou prispela firma Baťa, ktorá mesto vlastne vybudovala.

V Partizánskom je Ozdravné stredisko v Malých Bieliciach s termálnou slabo mineralizovanou vodou s teplotou 38 °C, ktorá je základom liečivých procedúr. Veľmi dobre pôsobí na pohybové ústrojenstvo, vegetatívny nervový systém a celkovú somatickú regeneráciu organizmu. V meste sú tenisové kurty, krytá plaváreň, otvorený zimný štadión, športová hala. Športové letisko v mestskej časti Malé Bielice, ktoré prevádzkuje Slovenský národný aeroklub ponúka možnosť vyhliadkových letov a kurzov rogala.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU