Predaj, rodinný dom Partizánske, Centrum, poldom v centre - ZNÍŽENÁ CENA

rodinný dom - predaj Partizánske
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný poldom priamo v Centre mesta Partizánske. Vhodný na plnohodnotné bývanie, ale taktiež svojou výhodnou polohou môže slúžiť ako sídlo firmy, kancelárie, či ordináciu. Nachádza sa na rovinatom pozemku o rozlohe 333m², z toho zastavaná plocha domu tvorí 73m², obytná plocha cca 72m².

Poldom bol postavený z pálenej tehly a nedávno prešiel čiastočnou rekonštrukiou, vrátane dostavby terasy a prístrešku na poschodí, bola vymenená nová strecha, zateplený obvodový plášť celej budovy, nová vonkajšia fasáda, výmena plastových okien, renovácia spodnej kúpeľne. Tento rok sa vymenila elektroinštalácia na prvom podlaží, vrátane ističovej skrinky, zníženého stropu a osadených bodových svetiel, nové omietky a maľovky. Na druhom podlaží je začatá rekonštrukcia kúpeľne, kde bola vysekaná omietka až do holostien.

Dispozícia domu: schodmi vojdeme na vyvýšené prvé podlažie domu, kde sa nachádza kuchyňa v pôvodnom, ale zachovalom stave; kúpeľňa so sprchovým kútom a spojeným wc; komora; obývačka - väčšia miestnosť so zachovanými pôvodnými drevenými parketami; vchod do pivnice; schody na druhé podlažie, na ktorom sa nachádzajú dve samostatné izby v pôvodnom stave, kúpeľňa v rekonštrukcii a východ na terasu i výstup na povalu. Dom je celý podpivničený. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom, možnosť napojenia krbu.

Okolie domu je veľmi pekne upravené štrkom a trávnatým porastom, zeleňou, stromami i oddychovými lavičkami, chodníky sú tvorené zámkovou dlažbou.
Poldom má veľmi dobrú polohu, nachádza sa priamo v Centre mesta, len 4 minúty chôdze od Námestia SNP a za výhodnú cenu. Kúpou je ihneď voľný.
Nehnuteľnosť určite stojí za Vašu pozornosť. Termín obhliadky radi prispôsobíme Vaším potrebám.


Lucia Vlčková

I speak English

0910... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT luciavlckova[at]haloreality.sk 0910 982 524

Monika  Vlčková

I speak English

0904... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT monikavlckova[at]haloreality.sk 0904 036 384

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51392 luciavlckova[at]haloreality.sk 109000
109 000 €
PE-51392VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
C
73 m²
215 m²
72 m²
333 m²
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
14x24
plyn, elektrina, verejný vodovod, kanalizácia
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Pani Vlckova bola vzdy ochotna, pohotova, trpezliva. Velka spokojnost.

Milá, veľmi slušná maklérka s profesionálnym jednaním.

Ďakujeme za vedenie pri predaji nehnuteľnosti, každú zodpovednú otázku (niektoré aj viackrát). Oceňujeme promptné reagovanie, keď bolo potrebné niečo preveriť. Všetko sme spoločne dotiahli do úspešnéh...

So službami p. Vlčkovej som nadmieru spokojná. Je to profesionál, ktorý splnil moje požiadavky. V budúcnosti sa určite opäť obrátim na p. Vlčkovú.

S prácou pani Vlčkovej sme boli veľmi spokojní! Bola prispôsobivá, ústretová, veľmi sme si ocenili jej príjemný prístup.

S pani Vlckovou sme predavali rodinny dom, s jej sluzbami sme boli velmi spokojni, vie poradit, je ochotna, clovek na spravnom mieste, vrelo odporucame.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU