Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Novosad - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

10 000€MEGA ZNÍŽENIE O

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný rodinný dom v obci Novosad vzdialenej od Trebišova 12 km a od Košíc 55 km. Dom je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený a pozostáva zo 4 izieb, kuchyne, komory, zádveria, vstupnej miestnosti, kúpeľne s WC a 2 chodieb. Zastavaná plocha domu je 110 m² a celková výmera pozemku je 800 m². Dom je napojený na elektrinu, plyn a vodu z vlastnej studne. V predzáhradke je prípojka na obecný vodovod. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom a tiež krbovou vložkou s prieduchmi do všetkých izieb. Ohrev TÚV zabezpečuje el. bojler. Dom má dva samostatné vstupy, okna v dome sú plastové a strecha je plechová. Podlahy v dome sú plávajúce/dlažba/PVC. Dom je zateplený polystyrénom s fasádnou silikónovou omietkou. V zadnej časti je k domu pristavaná hosp. miestnosť. Na pozemku sa nachádza samostatná garáž a taktiež altánok. Oplotenie pred domom je nové s kovanou bránou, bránkou a výplňami. V predzáhradke sú vysadené okrasné dreviny a v zadnej časti záhrady sú vysadené ovocné stromy. V obci je výborná občianska vybavenosť. Odporúčame!

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62738
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
60452 miloskubica[at]haloreality.sk 94990
35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62738
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia