Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, dvojizbový byt Nové Zámky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
74 990 €

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v Nových Zámkoch, v blízkosti autobusovej stanice. Byt s výmerou 52 m² sa nachádza na prízemí 6-posch. bytového domu a je bez balkóna.

DISPOZÍCIA:

- vstupná chodba, kuchyňa, dve obývacie izby, kúpeľňa a samostatná toaleta. K bytu prislúcha aj pivnica.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

- v byte boli v rámci menšej rekonštrukcie vymenené plastové okná, vnútorné hliníkové žalúzie na oknách, inak je v pôvodnom a udržiavanom stave. Jadro je umakartové, v izbách položená plávajúca podlaha, pod ktorou sú zachovalé pôvodné parkety s možnosťou renovácie.

BYTOVÝ DOM:

- bytový dom prešiel v roku 2014 rozsiahlou rekonštrukciou - obnova interiérových priestorov bytového domu, nové vstupné vchodové dvere aj so zvončekmi, výmena stupačiek. Budúci rok je plánovaná výmena výťahu za nový moderný aj s kamerovým systémom.
Okolie aj interiér bytového domu je čistý a pekne udržiavaný.

VÝHODY:

- výborná lokalita v rámci rýchlej dostupnosti na autobusovú a železničnú stanicu,
- investičná príležitosť, vyhľadávaná lokalita,
- pár minút pešo od centra mesta,
- možnosť rekonštrukcie podľa predstáv nového majiteľa.

MESAČNÉ NÁKLADY:

- mesačná réžia pre 2 osoby sa orientuje okolo 250 eur (nájom + elektrina + plyn), pričom pri vyúčtovaní sú pravidelne vyššie preplatky na nájomnom.

Byt sa predáva čiastočne zariadený - bez elektrospotrebičov a osobných vecí majiteľa. Nehnuteľnosť je vo vlastníctve jedného majiteľa a nie je zaťažená žiadnou ťarchou brániacou v prevode vlastníctva a je k dispozícii kúpou ihneď. Pri serióznom jednaní je ešte možná menšia dohoda na cene.

LOKALITA:

Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej časti mesta, neďaleko autobusovej stanice. Výborným benefitom je poloha nehnuteľnosti len približne do 10 minút chôdze od centra mesta, čo zabezpečuje rýchlu dostupnosť všetkých služieb a kompletnej občianskej vybavenosti, čo výrazne zvyšuje komfort každodenného života bez potreby využívania auta.

tichá lokalita
ihneď voľná
zateplená
bezproblémové parkovanie
izieb
trieda
52 m²
osobné
0/6
áno
áno
áno
1970
panelová

Mgr. Jana Sláviková

Realitný maklér Nové Zámky

0908... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0908 798 364 janaslavikova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Nových Zámkoch podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Nových Zámkoch, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Nových Zámkoch

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Nových Zámkoch.

35000
zazmluvnených klientov
5924
recenzií od klientov
69040
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
72513 janaslavikova[at]haloreality.sk 74990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Ďakujem pani Slávikovej za jej ústretovosť, ľudskosť a profesionalitu. Je úžasná, B.S.
  • Veľmi milá pani, znala pomerov a odborne zdatna. Ochotne odpovedala na otázky a podľa potreby bola v kontakte. EL
  • Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Komárno, po podpise v kancelárii HALO reality Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.

  • Dobrý deň, odporúčam pani Janku ako najlepšiu voľbu, ak hľadáte realitnú maklérku. Jej silné stránky - komunikácia, prístup a profesionalita, a mnohé ďalšie ktoré som spozorovala pri spolupráci s ňou, ju robia spoľahlivým partnerom pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Mala som možnosť komunikovať ešte pred pani Jankou s viacerými maklérmi, no keďže musím mať všetko perfektné, moja voľba bola jednoznačná. Ďakujem Vám, L.N.
  • Ďakujem za profesionálne sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Ak potrebujete pomôcť s nehnuteľnosťou, tak sa na 100% môžete spoľahnúť na pani Slávikovú. Sprostredkovanie rieši kvalitne a pohotovo.D.P.
  • ´Ďakujem za rýchlu prácu a pomoc s kúpou nehnuteľnosti, mal som veľmi zlú skúsenosť s inou realitnou kanceláriou a maklérom, naozaj veľmi zlú, ale príjemná pani Sláviková a spolupráca s ňou a vašou realitnou kanceláriou ma nesklamala. Som jej vďačný za jej prístup a profesionalitu a že predovšetkým hľadela na moje potreby a požiadavky a nie na svoj zárobok. Ešte raz ďakujem za skvelý prístup. Málik
  • Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.

  • Profesionálny prístup a príjemná spolupráca. ODPORÚČAM. Peter
  • Spokojná kupujúca pri odovzdávaní bytu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.

  • Spokojní kupujúci chaty v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.

  • Ďakujem za profesionálne normálny prístup, odporúčam!J.Z.
  • Spokojní predávajúci garáži v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.

REALITNÝ MAKLÉR Nové Zámky
35000
zazmluvnených klientov
5924
recenzií od klientov
69040
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia