Predaj, rodinný dom Mostová, Šoriakoš - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Mostová
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pekný murovaný dom so záhradou v obľúbenej, tichej lokalite v obci Mostová, časť Šoriakoš. Dom je napojený na elektrinu a má vlastnú studňu. Vybavenosť domu: nová plechová strecha, nové rýny, nový nábytok v hosťovskej izbe, dlažba v obytnej miestnosti, nová kúpeľňa, nové interiérové dvere. Kúrenie je na tuhé palivo. K domu prislúcha aj letná kuchyňa, stajňa a záhrada o rozlohe 1059 m². Domček poslúži aj ako víkendová chalupa. V blízkosti sa nachádzajú rieky Malý Dunaj a Čierna Voda. Ideálne a vyhľadávané prostredie na rybolov, pobyt v prírode a rekreáciu.

Patrik Józsa

Azt mondják a magyarI speak EnglishIch spreche Deutsch

0903... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT patrikjozsa[at]haloreality.sk 0903 688 298

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

57044 patrikjozsa[at]haloreality.sk 113000
113 000 €
GA-57044VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
272 m²
130 m²
130 m²
1059 m²
čiastočná rekonštrukcia
elektrina, vlastná studňa
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Spoľahlivý, nápomocný, priateľský, cielavedomý.

Maximálna spokojnosť :)

S pánom Patrikom Józsom sme boli spokojní. Pomôže poradí a všetko ohľadom nehnuteľnosti zistí. Odporúčam.

Pán Józsa šikovníček ďakujem pekne,odporúčam...

Velmi som bola spokojna s pristupom a predajom.

S pánom Patrikom Józsom sme boli veľmi spokojný. Je komunikatívny, rýchli a ústretový. Odporúčame ho a ďakujeme mu za jeho odvedenú prácu.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia