Predaj, pozemok pre rodinný dom 622 m² Mlynica, IBA U NÁS

pozemok pre rodinný dom - predaj Mlynica
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý, stavebný pozemok, o celkovej výmere 622 m², v OV, orientovaný na JZ, v podtatranskej obci Mlynica, okres Poprad. Pozemok sa nachádza v novej zástavbe rodinných domov, s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry. Pozemok je z dvoch strán oplotený. Na pozemku je zrealizovaná elektrická prípojka, kanalizácia sa nachádza v blízkosti pozemku. Prístup k pozemku je z dvoch strán, po obecnej spevnenej príjazdovej komunikácii. K pozemku je vypracovaný projekt rodinného domu a vydané stavebné povolenie. Obec Mlynica sa nachádza vo výbornej dostupnosti autom cca 7 km do Popradu, 7km do Tatranskej Lomnice a 7km do Starého Smokovca. Obec Mlynica ponúka občiansku vybavenosť, ako je materská škola, pošta, futbalové ihrisko, kostol, potraviny, atď. Okolitá príroda ponúka možnosť turistického vyžitia, relax tak v letných, ako aj zimných mesiacoch. Pre viac informácií kontaktujte makléra. Predajná cena je konečná, zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO reality spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti.

PhDr. František Spišák

0950... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT frantisekspisak[at]haloreality.sk 0950 498 271

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53238 frantisekspisak[at]haloreality.sk 75000
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

75 000 €
PP-53238VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
622 m²
27x23
Elektrická prípojka
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Ďakujeme pán Spišak ste veľmi milý, ochotný, ústretový a veľmi skúsený realitný maklér. Sme radi, že sme mohli spolupracovať práve s vami.

Dobrý deň, som velmi spokojný s ochotou, prístupom a profesionalitou tochto pána makléra. Vrelo by som ho odporúčil komukoľvek.

Boli sme veľmi spokojní s celkovými službami, hlavne odbornosť a úprimnosť PhDr pána Spišáka.

Pan Spišak je velmi prijemný a zodpovedny pán ktorý si robotu robí poctivo.

Pán Spišák je výborný maklér, ústretový, veľmi komunikatívny, kreatívny a hlavne veľmi slušný a spoľahlivý. Boli sme nadmieru spokojný. Ak budeme v budúcnosti...

S prácou makléra som spokojný.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU