Predaj, pozemok pre rodinný dom 820 m² Macov, 820 m² + STAVEBNÉ POVOLENIE - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

pozemok pre rodinný dom - predaj Macov
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pozemok v obci Macov s celkovou výmerou 820 m², dĺžka pozemku je 38 m, šírka pozemku je 21,5 m s dobrým prístupom z verejnej komunikácie. Pozemok sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí s nižšou zastavanosťou. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu. Na pozemok je vydané právoplatné stavebné povolenie rodinného domu typu bungalov. Pozemok a dom je vytýčený. Je zaplatený príspevok do fondu rozvoja obce vo výške 1.500,- €. Predajná cena zahŕňa elektrickú, vodovodnú a kanalizačnú prípojku. Obec Macov ponúka základnú občiansku vybavenosť. Vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava je iba 31 km. V blízkosti sa nachádza napojenie na novú rýchlostnú cestu R 7.
Katastrálne územie obce sa nachádza na Podunajskej nížine v centrálnej časti Žitného ostrova. Jedná sa o nížinnú, značne odlesnenú krajinu, v blízkosti ktorej sa však nachádzajú rieky Dunaj a Malý Dunaj a vyskytujú sa tu hodnotné územia lužných lesov. Takto riekami omývané rovinaté územie patrí k najúrodnejším oblastiam Slovenska.
Predajná cena pozemku je konečná, zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO REALITY, (vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie, poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, doručenie podkladov na kataster).
Maklér odporúča osobnú obhliadku.

Ing. Margita Agh

Azt mondják a magyarParla italiano

0905... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT margitaagh[at]haloreality.sk 0905 363 590

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53400 margitaagh[at]haloreality.sk 59900
59 900 €
DS-53400VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
820 m²
v hotovosti alebo hypotékou
22 X 38
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Profesionálny prístup, ochota, vrelo odporúčam známym.

S pani Margitou Agh som veľmi spokojná. Oceňujem rýchle a efektívne jednanie, profesionálny no zároveň ľudský prístup. Rada vašu realitnú kanceláriu odporučím svojim priateľom a známym.

Chceli by sme sa Vam podakovat za uspesny a bezproblemovy predaj nasho pozemku v Blatnej na Ostrove. Povodne sme planovali predaj sami bez realitnej kancelarie...

Ďakujem pani Margite Agh za spolupracu pri kúpe domu. Komunikacia bola bezproblémova, telefonicke rozhovory ako aj osobné stretnutia k mojej...

Veľká spokojnosť s jednaním makléra, ochotná a ústretová, poskytla všetky informácie pri obhliadke.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU