Predaj, rodinný dom Lakšárska Nová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Lakšárska Nová Ves
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj starší, pôvabný, kompletne zrekonštruovaný štvorizbový bezbariérový rodinný dom (cca 30. roky) na Záhorí, v peknej pokojnej obci Lakšárska Nová Ves (BA 58 km, SE 25 km, MA 22 km). Situovaný je na slnečnom rovinatom oplotenom pozemku s výmerou 662m² (zastavaná plocha cca 216 m², obytná plocha cca 133 m²), orientovaný JV-JZ, pripojený na elektriku 230V/400V, verejný vodovod a žumpu (7 m3) + vlastná studňa, plyn. prípojka na pozemku. Dom je samostatne stojaci, jednopodlažný, bezbariérový, zateplený, nepodpivničený, podrezaný, materiál - tehla, podlahy - vinyl/dlažba (na bet. doske), okná - plastové, interiérové dvere - drevené, vstupné dvere - plastové, strecha - sedlová - plech, stropy - drevené priznané, kúrenie - el. podlahové/príprava na krbové kachle, ohrev vody - el. bojler. Dispozičné riešenie je výborné, dom pozostáva z priestrannej kuchyne, väčšej kúpeľne so sprchovacím kútom a s WC, dvoch veľkých samostatných a jednej priechodnej izby, šatníka + izba pre hostí so samostatným vstupom z dvora. Je možnosť dobudovať spálne v podkroví. K domu patrí tehlová hospodárska budova s garážou a veľkým priestorom vhodným napr. na posedenia s rodinou a priateľmi, či iné obslužné miestnosti. Obec sa nachádza v centre hubárskeho kraja a svojou lokalizáciou v tomto malebnom kraji a v blízkosti lesa je domček predurčený ako miesto pre oddych a chalupárčenie, ale tiež aj ako miesto pre plnohodnotné trvalé bývanie, je okamžite obývateľný, bez ťarchy, kúpou ihneď voľný. Dohoda o cene možná. Výborná ponuka + cena = maklér odporúča.

Mgr. Beáta Ninisová

0911... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT beataninisova[at]haloreality.sk 0911 127 197

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52894 beataninisova[at]haloreality.sk 119990
119 990 €
SE-52894VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
216 m²
216 m²
133 m²
662 m²
po kompletnej rekonštrukcii
v hotovosti alebo hypotékou
elektrika 230V/400V, verejný vodovod, žumpa + vlastná studňa, plyn. prípojka na pozemku
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Skvelá maklérka, nevtieravá, vtipná, uvoľnená, profesionálna, presná...

Velmi pekne dakujeme... ste jednička.

Veľmi dobrá spolupráca, skvelá komunikácia, dobré rady. Ďakujem

Dobrý deň, pani Ninisova je človek so srdcom na pravom mieste s profesionálnym prístupom. Len vďaka nej sa mi splnil sen o vlastnom bývaní...

Pani maklérka bola hneď pri prvom telefonickom kontakte príjemná, jej reakcia bola pohotová a okamžite sme sa dohodli na stretnutí a obhliadke...

Veľmi pekne ďakujem pani Mgr. Ninisovej za jej ochotu a profesionalitu pri predaji našej záhrady.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU