Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Klenovec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom so zastavanou plochou 131m² v obci Klenovec.

Rodinný dom je po čiastočnej rekonštrukcií :
- Obe kúpeľne po rekonštrukcii
- Na celom hornom podlaží plávajúce podlahy alebo dlažba
- Nové vodovodné potrubie

Dispozícia rodinného domu:

Prízemie :
- chodba
- kotolňa
- jedáleň
- kuchyňa so špajzou
- obývacia miestnosť
- spálňa
- kúpeľňa s WC

Schodiskom sa dostaneme na prvé podlažie

Prvé nadzemné podlažie :
- chodba
- obývacia miestnosť
- kuchyňa so špajzou, v ktorej nájdeme výstup na povalu
- spálňa
- detská izba
- kúpeľňa s WC

Pozemok o veľkosti 665m² je rovinatý a oplotený.
Na pozemku sa nachádza :
- pivnica
- dvojitá garáž o rozlohe 41m²
- hospodárska budova
- dreváreň
- údiareň

V rodinnom dome je kúrenie zabezpečené plynovým kotlom.
Ohrev vody je zabezpečený plynovým bojlerom, ktorý je súčasťou kotla.

Inžinierske siete rodinného domu sú:
- Elektrina
- Plyn
- "Studená voda" - lokálna voda pre niekoľko rodinných domov v Klenovci

Rodinný dom sa nachádza v tichej časti obce Klenovec. Ponúka príjemné a tiché susedstvo. Neďaleko rodinného domu nájdeme základnú školu alebo potraviny.

Obec Klenovec ponúka takmer kompletnú občiansku vybavenosť.

Do mesta Hnúšťa je to 5 minút cesty autom a do okresného mesta Rimavská Sobota je to 30 minút cesty autom.

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
5308
recenzií od klientov
66199
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
62968 lukaskamensky[at]haloreality.sk 82000
35000
zazmluvnených klientov
5308
recenzií od klientov
66199
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia