POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predaj, rodinný dom Hnúšťa, Fučíkova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Hnúšťa, na ulici Fučíkova.

Dom je možné si prejsť online 3D obhliadkou , pri prekliknuti na stránku Halo reality, alebo po kontaktovaní makléra ktorý Vás na 3D obhliadku navedie.
Taktiež si na 3D obhliadke môžete prepínať medzi polohou v dome a pohľadom na pôdorys domu.

Situácia na pozemku :

- pozemok má celkovú rozlohu 934m²
- na pozemku za domom sa nachádza murovaná dvojgaráž, ktorá je podpivničená.
- za garážou sa nachádza rovinatá záhrada.

Dom je bez akejkoľvek ťarchy, ihned pripravený k predaju a užívaniu.

Na fotografiách je červenou líniou vyznačený celý pozemku prislúchajúci k domu.

DOM:

Murovaný tehlový rodinný dom, skolaudovaný v roku cca 1970.
Dom je od kolaudácie zvačša v pôvodnom stave , z výnimkou vymenených plastových okien na poschodí.
Dom je užívaný, plne funkčný.

INŽINIERSKE SIETE :
Dom je napojený na obycný vodovod a elektrinu. Na nádvorí sa nachádza studňa.
Plyn je na ulici, odpad je riešený do žumpy.

Kúrenie :
V kotolni sa nachádza kotol na pevné palivo ktorý je napojený na ústredné teplovodné kúrenie cez radiatory do celého domu. Zároveň je možné kúriť elektrickou pecou napojenou na ústredné kúrenie.
Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom.

DISPOZÍCIA:


Vyvýšené podlažie :
Vstup a chodba , 2 izby, kuchyňa, špajza, kotolňa, WC s kúpelňou.

Výstup schodiskom na poschodie

1. Poschodie :
Vstup zo schodiska do chodby, 3 izby, kuchyňa, špajza, WC, kúpelňa.

LOKALITA:


Nehnuteľnosť sa nachádza na ulici Fučíkova, dom je vzdialený cca 500m od centra mesta.
Ulica je tichá, okrajová a tvorí ju zástavba rodinných domov.

934 m²
áno
áno
1980
pozemok
dvojgeneračný

Ján Svinčiak

Realitný maklér Rimavská Sobota

0948... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0948 128 501 jansvinciak[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Rimavskej Sobote podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Rimavskej Sobote, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Rimavskej Sobote

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Rimavskej Sobote.

35000
zazmluvnených klientov
5619
recenzií od klientov
67763
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
70730 jansvinciak[at]haloreality.sk 124000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Touto cestou by som sa chcela poďakovať realitnému maklérovi Jánovi Svinčiakovi za jeho profesionálne služby, seriózny prístup, rýchle a spoľahlivé jednanie. Všetko prebiehalo bez zbytočných komplikácií. Ochota a ústretovosť. Môžem odporučiť, maximálna spokojnosť.Romana P
  • Maximálna spokojnosť.
  • Dakujeme za pomoc pri hladani nehnutelnosti. Boli sme velmi spokojni s panom Janom. Je to velky profesional a clovek s uzasnych srdcom a ludskym pristupom. Velka spokojnost! Dakujeme, M.B. s rodinkou
  • Ústretové jednanie, dochvíľny. Snaží sa pomôcť. Tatiana S.
  • Veľmi príjemné vystupovanie, za mňaza 100.Anna O.N.
  • Vynikajúci prístup a komunikácia. P. M.
  • Veľmi ochotný, spoľahlivý, ohľaduplný a milý. So všetkým poradí a pomôže. Ďakujeme. A.M.
  • Ján Svinčiak je 100% Korektny, slusny, znaly problematiky, ochotny a trpezlivy odpovedat na otazky k plnej spokojnosti. Klaudia Siposova Austria
  • Korektny,slusny, znaly problematiky, ochotny a trpezlivy odpovedat na otazky k plnej spokojnosti. Vojtech Biro, Roznava
  • Zatiaľ veľká spokojnosť s prístupom pána makléra. Kupujem cez neho byt, všetko dokonale vysvetlené, vždy ochotný. Milý, rozumný mladý muž, správne reprezentujúci ,,Halo reality ''. Monika
  • Milí, ústretový z mojej strany spokojnosť môžem len odporučiť! K.K.
  • Hladali sme maly byt a mali sme to stastie, natrafit na Vasu realitku a tohto vysoko nadaneho velmi kompetentneho a spolahliveho realitneho maklera. Uz pri prvom stretnuti na nas urobil velmi dobry dojem, ktory si udrzal pocas celeho procesu kupy bytu. Bola to nasa prva kupa a pan Svinciak bol vzdy ochotny nam zdvihnut telefon vsetko vysvetlit a zodpovedat vsetky nase otazky. Velmi si vazime jeho vysoku odbornost a ludsky pristup. Ocenujeme tiez jednoduchy, rychly a bezproblemovy priebeh k maximalnej spokojnosti vsetkych zucastnenych. Za mna najlepsie ohodnotenie, rovnako aj realitke udelujem znamku vybornu. Vsetkym, ktori chcu kupit alebo predat nehnutelnost, ho urcite odporucame. Dakujeme Vasej spolocnosti, aj panovi Svinciakovi a zelame aj nadalej len samych spokojnych klientov.
REALITNÝ MAKLÉR Rimavská Sobota
35000
zazmluvnených klientov
5619
recenzií od klientov
67763
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia