Predaj, trojizbový byt Gôtovany - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

trojizbový byt - predaj Gôtovany
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj trojizbový byt v OV, 84 m², orientovaný na západ a juh v obci Gôtovany. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na treťom poschodí z troch. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - výmena plastových okien, výmena elektroinštalácie a boli urobené stierky (všetko 2013). Stav bytu sa dá považovať za pôvodný, ale veľmi zachovalý.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je vstup do dvoch nepriechodných izieb, do kúpeľne a toalety a vstup do kuchyne a obývacej izby. Obývacia izba je priechodná do kuchyne. Jadro je murované. V kúpeľni sa nachádza vaňa, toaleta je samostatne.

Na podlahe v izbách sú parkety, na chodbe plávajúca podlaha. Kúrenie je elektrické pomocou konvektorov, ohrev vody je zabezpečovaný elektrickým bojlerom. Byt má dva balkóny - jeden väčší prístupný z obývacej izby a jeden menší z kuchyne.

Celkové náklady na byt vrátane fondu opráv, platieb do bytového spoločenstva a elektriny sú cca 140 Eur/m

K bytu prislúchajú 2 murované pivnice o celkovej výmere cca 15 m², ďalší pivničný priestor (cca 4m²) a spoločná miestnosť na poschodí (cca 8m²), zdielaná so susedným bytom.

Byt je vhodný na celoročné bývanie aj na víkendové alebo príležitostné ubytovanie. V prípade rekreačného využívania je výhoda samostaného kúrenia a ohrevu vody - nízke mesačné náklady. Ďalšou výhodou je možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Byt sa nachádza v tichej lokalite s dobrou dostupnosťou do Liptovského Mikuláša a Ružomberka.

Mgr. Marián Hlavna

I speak English

0944... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT marianhlavna[at]haloreality.sk 0944 515 056

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

54416 marianhlavna[at]haloreality.sk 82700
CENA V RK
LM-54416VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
C
84 m²
osobné
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
3/3
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Maximálne spokojný s prístupom a všetkého okolo toho...

Vraví sa, že je lepšie dvakrát vyhorieť, ako sa raz sťahovať. Ja si to nemyslím. Vďaka pánovi Hlavnovi a jeho profesionálnemu, ale i ľudskému prístupu...

Sikovny a snazivy, spokojna.

Ďakujeme pánovi Mariánovi Hlavnovi za odbornú pomoc počas predaja našej nehnuteľnosti. Oceňujeme jeho profesionalitu a trpezlivosť počas...

Dobrá práca zo strany makléra.

Boli sme veľmi spokojní, aj keď sa v začiatkoch dom nepredával, potom všetko dopadlo k našej spokojnosti. Ďakujeme mu veľmi pekne

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia