Predaj, rodinný dom Dražice, Dražice - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Dražice
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pôvodný dom v obci Dražice. Dom a garáž so zastavanou plochou 147m² sa nachádzajú na pozemku s celkovou výmerou 1236m². Dom je v pôvodnom stave na kompletnú rekonštrukciu alebo sanovanie a výstavbu nového. Pozemok je svahovitý na hornom konci s pekným výhľadom na obec. Dom je napojený na elektrickú sieť a obecný vodovod. Na záhrade sa nachádza väčšie množstvo ovocných stromov a kríkov. Možná dohoda na cene.

Mgr. Ján Ulický

I speak English

0948... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT janulicky[at]haloreality.sk 0948 019 864

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

54697 janulicky[at]haloreality.sk 11000
11 000 €
RI-54697VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
147 m²
60 m²
1236 m²
pôvodný
len v hotovosti
220V, obecný vodovod, kúrenie pevné palivo
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Takto to má v správnej realitke fungovať: skvelý ľudský prístup, ústretovosť, ochota. Nemusela som pohnúť ani prstom.Keď budem čokoľvek z oblasti nehnuteľností...

Profesionálny prístup, ústretovosť a celkové príjemné vystupovanie. Ďakujem

Spolupracoval som pri predaji nehnutelnosti. Ocenujem prijemne a ustretove vystupovanie, iniciativny a vecny pristup.

Príjemný mladý muž s ľudským prístupom. Spokojnosť 🙂

Touto cestou by sme chceli poďakovať pánovi Ulickému za príjemnú spoluprácu pri kúpe domu. Sme veľmi spokojní s celkovým jednaním a prístupom...

Pana Ulickeho odporucame. Byt predal za pol dna. Bol velmi mily, ustretovy, urobil pre nas aj viac, ako bolo naplnou jeho prace.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia