Predaj, rodinný dom Detva, Detva - sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Detva
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom s garážou a dielňou v blízkosti centra Detvy. Objekt je v súčasnosti využívaný ako autoservis.
Na pozemku o výmere 1174 m² sa nachádza rodinný dom o výmere 157 m² a garáž s dielňou o výmere 99 m².

RODINNÝ DOM
Stav domu: pri výstavbe a rekonštrukcii boli použité kvalitné materiály. Dom je tehlový, zateplený, sedlová strecha - krytina škridla, okná a dvere drevené - euro, podlahy keramické a plávajúce. Ústredné kúrenie - plynové v kombinácii s krbovou vložkou a prieduchmi. Verejný vodovod aj kanalizácia, elektrina - 230/400 V.
Dispozícia domu: prvé podlažie domu pozostáva zo zádveria, chodby, kuchyne, dvoch obytných miestností, kotolne, kúpeľne s WC a dreveného jaseňového schodištia.
Druhé podlažie pozostáva z kuchyne, chodby, troch obytných miestností, kúpeľne a samostatného WC.
Podkrovie momentálne slúži ako úložný priestor s možnosť dobudovania obytných miestností - pripravená kanalizácia, elektrina a voda.
Dom sa predáva čiastočne zariadený.

GARÁŽ DIELŇA – objekt môže slúžiť aj na komerčné účely, disponuje samostatným meraním. V tomto objekte sa nachádza priestranná dielňa, kancelársky priestor, sprcha a WC. V celom objekte sú plastové okná, v dielni 2x veľké plastové vráta. Vybavenie autoservisu nie je zahrnuté v cene predaja, v prípade záujmu je možné odkúpiť aj tieto zariadenia.

POZEMOK – je oplotený, drevená vstupná brána, prístup na pozemok je zabezpečený asfaltovou prístupovou cestou. Na pozemku je prístrešok pre 3 autá a drevený altánok. Dvor upravený - zámková dlažba, okrasné dreviny.

Výhody nehnuteľnosti: tiché prostredie na okraji mesta, rýchla dostupnosť do centra, plná občianska vybavenosť.

Mgr. Elena Rapčanová

Я говорю на русском

0907... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT elenarapcanova[at]haloreality.sk 0907 321 274

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52656 elenarapcanova[at]haloreality.sk 192000
192 000 €
DT-52656VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
5
G
157 m²
430 m²
200 m²
1174 m²
po kompletnej rekonštrukcii
v hotovosti alebo hypotékou
23x50
juho-západ
230V/400V, verejný vodovod, verejná kanalizácia, plyn
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Som maximálne spokojný s prístupom Vášho makléra k riešeniu predaja bytu prostredníctvom Vašej agentúry. Veľmi milé vystupovanie, maximálne množstvo...

Spokojnosť.

Sme veľmi spokojní.

Boli sme nadmieru spokojní s maklérkou, poskytla nám profesionálny výklad o danej nehnuteľnosti. Len škoda, že nehnuteľnosť nesplnila naše očakávania...

Som veľmi rád, že kúpou domu a následne predajom bytu nás sprevádzala práve pani Rapčanová. Najmä chcem oceniť jej profesionalitu, znalosť...

Veľmi skromná, ústretová, pani maklérka, všetko išlo ako hodinky a aj napriek tomu, že sa mi nepodarilo vybaviť potrebné papiere, bola ústretová..

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU