SPÄŤ

Chcem kúpiť nehnuteľnosť

Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom. Náš tím maklérov absolvuje pravidelne školenia a má seriózny a korektný prístup ku všetkým našim klientom.

 • HALO reality s.r.o. preberá od klientov len peniaze za rezervovanie nehnuteľnosti, žiaden z maklérov HALO reality s.r.o. nesmie prevziať od klientov peniaze za predaj nehnuteľnosti ( okrem rezervačnej zálohy) na žiadny účet ani v hotovosti. Kupujúci a predávajúci si peniaze vzájomne odovzdajú medzi sebou, najlepšie z účtu na účet.
 • nájdenie ponuky podľa vašej predstavy.
 • máme jednu z najväčších databáz nehnuteľností medzi všetkými realitnými spoločnostiami na Slovensku.
 • istotu, že nebudete podvedený, každá nehnuteľnosť je preverená a zistené prípadné ťarchy.
 • vybavenie hypotéky na mieru - pokiaľ sa neorientujete v hypotékach, rád vám BEZPLATNE pomôže nás tím poradcov. Poradí vám a odporučí najlepšiu, najlacnejšiu a najvhodnejšiu hypotéku na trhu z pomedzi všetkých bánk na Slovensku.
 • zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti s právnou zárukou - nad prevodom nehnuteľnosti dohliada náš tím právnikov a tím sa eliminuje riziko podvodu.
 • vybavenie všetkých potrebných dokumentov k predaju a ku kúpe nehnuteľnosti až po zanesenie kúpnych a záložných zmlúv na kataster a odovzdanie nehnutreľnosti - žiadne ďalšie poplatky. Navyše potrebné kolky za vklad vlastníckého práva platíme my (pokiaľ nie je nízka provízia).
 • našu spoločnosť charakterizuje osobný prístup našich maklérov a zemestnancov ku klientom, ich spoľahlivosť, diskrétnosť a zodpovednosť.
 • všetky ceny uvádzame konečné (pokiaľ nie je v inzeráte uvedené inak).
 • vydávanie potvrdenia o trhovej cene nehnuteľnosti.

U nás to inzerovaním nekončí :-)HALO reality služby v cene: nájdenie nehnuteľností, obhliadky, kolky, právne služby, kúpno-predajné zmluvy, hypotékárne služby, poistenie nehnuteľnosti

Kde všade nás môžete alebo ste mohli vidieť alebo počuť

HALO reality má najprepracovanejší marketing a medzi realitnými kanceláriami je top zadávateľ reklamy v médiách.

Pokiaľ máte záujem kúpiť nehnuteľnosť, kontaktujte nás telefonicky, e-mailom alebo cez fomulár uvedený nižšie. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Odoslaním formulára dávate súhlas so spracovaním vyplnených údajov výhradne na účely HALO reality s.r.o. a budú slúžiť na spätné kontaktovanie nami, prípadne našimi spolupracovníkmi. Po kontaktovaní budú údaje uložené len pre štatistické účely a v prípade Vašej požiadavky budú okamžite vymazané.

U NÁS NÁJDETE 2403 AKTÍVNYCH PONÚK 43x  na SLOVENSKU 650x súrne HĽADÁME
HALO reality na facebooku Vedeli ste, že aj vy môžete mať svojho osobného makléra? Váš osobný maklér Marketing, kampaň, právne úkony, obhliadky, uzavretie obchodu...na jednom mieste! Pre developerov Pozrite sa ako prebieha predaj bez a ako s HALO reality. Porovnať predaj Osem dôvodov, prečo sa obrátiť na realitnú kanceláriu. Prečo cez RK Všetky naše zmluvy sú garantované našimi právnikmi. Viac informácii Vaše nehnuteľnosti inzerujeme na 200 webových portálov. Úplne ZADARMO Súrne hľadáme pre klientov tieto nehnuteľnosti. Aktuálny zoznam Skúsenosti a rady, ktoré vám môžu pomôcť. Dobré rada nad zlato My nezavádzame, pozrite si, čo všetko je v cene. Viac informácii Pozrite si kompletný list ponúk pre danú lokalitu zoradený podľa ceny. Kompletný list ponúk Patríme medzi podporovateľov MAJSTROV SLOVENSKA v basketbale. HALO a BC Prievidza Čo by ste zlepšili? Boli ste spokojný alebo nespokojný s naším maklérom? Váš názor nás zaujíma Okrem predaja nehnuteľnosti môžete u nás vyhrať navyše aj digitálny fotoaparát :-) Viac o súťaži
Posledné recenzie klientovviac
Spokojnosť s maklérom z Prievidze
Spokojní kupujúci z Prievidze, po podpise zmlúv v našej kancelárii s maklérom Martinom Petriskom.
Spokojnosť s maklérom z Banskej Štiavnice
Pani M. Gréčová bola nielen profesionálne, ale aj veľmi empaticky ústretová, príjemná, ale najmä prirodzená...
Spokojnosť s maklérom z Malaciek
Spokojní klienti pri predaji rodinného domu Šaštín-Stráže, bezpečný a profesionálny predaj...
 • TOP BYTY
 • TOP DOMY
 • IBA U NÁS