Predaj pozemku v novej rezistenčnej zóne Kasárne v centre mesta Brezno.

Predaj, pozemok pre rodinný dom 704m² Brezno, Brezno mesto, Kasárne

pozemok pre rodinný dom - predaj Brezno
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu s rozlohou 704 m² v novovybudovanej rezidenčnej zóne mestskej časti Brezna – Kasárne. Na pozemku sú vybudované kompletné inžinierske siete, voda, elektrika, plyn, kanalizácia a internetové pripojenie optickým káblom. Rezidenčná zóna ma vybudovanú prístupovú komunikáciu z chodníkmi a verejným osvetlením pripojenú na cestný privádzač smer Banská Bystrica. Pozemok je orientovaný východ - západ, je na rovnom, slnečnom mieste v blízkosti mestských lesov a známej rozhľadne nad mestom Brezno. V tesnej blízkosti je nemocnica , obchodné centrá a kompletná mestská infraštruktúra. V súčinnosti s mestom Brezno sa tu podarilo vytvoriť prestížnu lokalitu z kompletnou občianskou vybavenosťou, službami a zároveň pokojnou rodinnou atmosférou. Územný plán stanovuje tejto štvrti charakter samostatne stojacich rodinných a bytových domov vysokého štandardu. Na hlavnú cestu je to 300 m, do centra Brezna je to pár minút autom. Kto hľadá pokoj, miesto na komfortné bývanie v peknej lokalite a zároveň možnosť mať v dosahu všetky služby je táto nehnuteľnosť a jej možnosti využitia práve pre neho a jeho rodinu, ihneď k dispozícií bez ťarchy.

Anna Nociarová

I speak EnglishЯ говорю на русском

0948... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT annanociarova[at]haloreality.sk 0948 363 330

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

58211 annanociarova[at]haloreality.sk 260000
260 000 €
BR-58211VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
704 m²
elektrina, plyn, voda, kanalizácia, internet
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Dakujeme za spolupracu, s pani maklerkou sme boli velmi spokojny, urcite odporucame.

Velmi mila sikovna a prijemna pani, zatial dakujem za jej sluzby, velmi ochotna.

Velmi mila a prijemna maklerka, som rada ze prave ona mala na starosti moju nehnutelnost...

Boli sme nadmieru spokojni.. maximálna profesionálka .. povedala nám všetko čo sme mali vedieť .. bola to nasa prvá skúsenosť a všetci nás odhovárali od RK.. mýlili sa.. jej odmena bola absolútne adek...

Veľmi profesionálny prístup maklérky, vyžaruje z nej pozitívna energia, je milá, príjemná a dokáže...

Chcem veľmi pekne poďakovať p. Anne Nociarovej za ľudský a zároveň vysoko odborný prístup k predaju našej nehnuteľnosti, ktorú sa už...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia