Pozemok v tichom krásnom prostredí s rôznými možnosťami využitia

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, záhradný pozemok 584 m² Bratislava Ružinov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 584 m² so šírkou cca 13 m v Bratislave na ulici Domove role, v lokalite, kde v poslednom období prebieha rozsiahla výstavba rodinných domov.

Pozemok je na liste vlastnictva vedený ako záhrada. Prístup k pozemku je zabezpečený po metskej komunikácii. Na pozemku sa nachádza studňa a elektrina, pred pozemkom sa nachádza kanalizácia aj voda.

Podľa územného plánu je pozemkom zaradený do kategórie 501 – zmiešané územie bývania a občianskej vybavenosti, prevládajúci spôsob využitia pozemku – polyfunkčné objekty bývania a občianskej vybavenosti, prípustný spôsob – bytové domy, rodinné domy.

Momentálne v lokalite prebiehajú stavebné práce: Technická infraštruktúra "DOMOVÉ ROLE" ,Etapa I. a II., s termínom ukončenia 4/2027.

Pozemok sa nachádza v tichej lokalite pri Malom Dunaji, v blízkosti kompletná občianska vybavenosť.
Možnosť príjazdu z mestských častí Prievoz, Vrakuňa, Vlčie hrdlo.

Domové role je tichá časť Ružinova, vhodná na bývanie alebo záhradkárčenie. Ide o pomerne pokojnú lokalitu s pozemkami, záhradami a rodinnými domami. V poslednej dobe tu prebieha veľký stavebný boom, či už sa jedná o výstavbu rodinných domov alebo celkovej infraštruktúry.
Občianska vybavenosť je dostupná v okolí Ružinova a Prievozu, lokalita má dobré prepojenie na ostatné časti Bratislavy.

"Pozemok v tichom krásnom prostredí s rôznými možnosťami využitia"
elektrina, voda, kanalizácia
elektrina
voda
584 m²
pozemok

Ing. Katarína Paršová

Realitný maklér Bratislava, Pezinok

0905... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0905 784 757 katarinaparsova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Bratislave podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Bratislave, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Bratislave

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Bratislave.

35000
zazmluvnených klientov
6123
recenzií od klientov
69987
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
72140 katarinaparsova[at]haloreality.sk 159990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • S pani Ing. Katarínou Paršovou sme mimoriadne spokojní. Preukázala voči nám neskutočnú ústretovosť, rada nám poskytlavšetky potrebné informácie. Bodaj by ste mali takých pracovníkov čo najviac. Ďakujem krásne.Daniela Kmetóni
  • Katarína je výborná maklérka, byt sme veľmi dobre predali k spokojnosti všetkých zúčastnených. Ďakujeme!Michaela
  • S pani Paršovou sme boli veľmi spokojní. Predaj nášho 2-izbového bytu v Bratislave prebehol bez problémov a všetkých nástrah sa s úsmevom zhostila. Je ústretová, ochotná a má vynikajúcu povahu. Vždy nám zdvihla telefón alebo poslala SMS a následne zavolala. S manželkou ju môžeme len vrelo odporučiť.Denis Solmoši
  • S pani Katkou som bola velmi spokojna, je vidiet, ze to co robi ju aj naozaj bavi, jej profesionalita je na spickovej urovni. Velmi sympaticka, stale usmievava a vzdy v dobrej nalade.MJ
  • Pani Paršová zrealizovala a zabezpečila celé predanie kupovanej nehnuteľnosti vrátane notárskej zábezpeky a prepisu všetkých práv a sietí - aj v atypickej situácii a práci v zahraničí. Maximálna spokojnosť, môžem len doporučiť.Robert
  • Maximalna spokojnost s p.Parsovou profesionalny pristup uzasna komunikacia a rychle vyrisenie predaja ak budem potrebovat rad vas znovu nakontaktujem a rad odporucim dalsim bol som spokojny najviac ako sa len dalo este raz dakujem.Martin Kulhan
  • Veľmi by som odporúčal ľudský a profesionálny prístup Kataríny Paršovej. Spolupracovali sme s ňou druhýkrát a vrelo odporúčam jej prácu pri predaji bytu. Pekne ďakujeme.
  • Profesionálny prístup, výborná komunikácia, dochvíľnosť....Veľká spokojnosť z našej strany ako predávajúcich ...DanaK
  • Pani Paršová bola, ochotná, nápomocná a cely proces prebehol rýchlo a bezproblémovo. Ešte raz ďakujem.FK
  • Pani Paršová je skvelý profesionál. Počas celého procesu výberu a kúpy bytu ma sprevádzala a dokonca aj po transakcii mi poskytla množstvo dôležitých a potrebných rád. Cítila som sa veľmi pohodlne, či už z ľudskej alebo profesionálnej stránky. Určite odporúčam. T. H.
  • Pani Paršová mi pomohla predať jeden byť a kúpiť druhý, mám teda skúsenosť z oboch klientskych pohľadov. Pani Paršová bola od prvého telefonátu až po posledné stretnutie k odovzdaniu kúpeného bytu úplne skvelá. So všetkým nám veľmi promptne pomohla, všetko vyriešila k našej spokojnosti, všetko nám podrobne vysvetlila a pripravila, takže keby môžem, dám 20 hviezdičiek z 10. Už som jej kontakt posunula dvom ďalším známym a veľmi rada ju budem odporúčať aj naďalej, bola s ňou radosť spolupracovať. Vďaka pani Paršovej máme krásne bývanie a veľmi sa tešíme, že nám pomohla práve ona. Lucia
  • Chcem tymto vyjadrit maximalnu spokojnost s p. Katarinou Parsovou, ktora k svojej praci pristupuje s profesionalitou, ustretovostou a ochotou . Jej kompetencia vo vsetkych sferach procesu bola nad vsetky ocakavania. Ocenujem spolahlivu, rychlu a otvorenu komunikaciu. Dakujem a vrele odporucam.Magdalena Landl
REALITNÝ MAKLÉR Bratislava
35000
zazmluvnených klientov
6123
recenzií od klientov
69987
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia