Urobte si domov podľa svojich predstáv

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, trojizbový byt Bratislava Ružinov, Pošeň, Andreja Mráza

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt o výmere 71 m² s pivnicou vo výbornej kľudnej a vyhľadávanej lokalite v Ružinove na ulici Andreja Mráza. Byt je v pôvodnom stave kompletne vyprataný a pripravený pre uplatnenie vašej predstavivosti.

DISPOZÍCIA:

- vstupná chodba, po ľavej strane je samostatné wc a samostatná prechodná kúpeľňa do kuchyne (chodba 4,5m², wc so šachtou 1,5 m², kúpeľňa 3,6 m²)
- prechodná veľká obývacia izba cez ktorú sa dostanete do kuchyne a tiež prejdete do chodby vedúcej k ďaľším izbám (obývacia izba 20,4 m², kuchyňa 7,2 m², chodba 4,4m²)
- samostatná izba (12,3 m²)
- vačšia samostatná nepriechodná izba (17 m²)

MESAČNÉ NÁKLADY:

120 € + 40 € elektira a plyn / 1 osoba

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Byt je v pôvodnom stave okrem plastových okien, ktoré boli spravené v rámci kompletnej rekonštrukcie bytového domu ako napríklad zateplenie domu, vnútorné inštalácie a výťah. Byt je kompletne vyprataný a pripravený na rekonštrukciu. V izbách a na prechodnej chodbe sú parkety, v kúpeľni je dlažba a kuchyňa so vstupnou chodbou je bez podlahovej krytiny.

LOKALITA:

Byt sa nachádza vo výbornej tichej a príjemnej lokalite v centre Ružinova s veľmi bohatou občianskou vybavenosťou. Aj napriek tomu ste však obklopený zeleňou, trávnatými plochami s preliezkami alebo aj detským ihriskom Motýľ, ktoré je len 150 metrov od domu. V blízkom okolí sa tiež nachádza multifunkčný športový areál, bežecká trať, rôzne fitness centrá, obchody ako Tesco, Billa, Terno, Lidl, lekárne, zdravotné centrá, Dom Kultúry Ružinov, nemocnica Ružinov alebo krásny park Andreja Hlinku. Byt je veľmi dobre dostupný či už autom alebo neďalekými MHD ako bus a električka.

MOŽNÁ DOHODA NA CENE!

VÝHODY:

- pekná tichá lokalita
- bezbarierový prístup
- pôvodný stav pripravený na rekonštrukciu podľa vašich predstáv
- výborná občianska vybavenosť

"Urobte si domov podľa svojich predstáv"
vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
ihneď voľná
zateplená
bezproblémové parkovanie
izieb
71 m²
osobné
0/7
východ
áno
áno
áno
1980
panelová

Peter Maťo

Realitný maklér Bratislava

0917... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0917 708 184 petermato[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Bratislave podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Bratislave, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Bratislave

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Bratislave.

25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
64788 petermato[at]haloreality.sk 200000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia