Bývanie v nekonvenčnom rezidenčnom parku

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, apartmán Bratislava Ružinov, Bajkalska - NOVOSTAVBA - IBA U NÁS

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame na predaj nádherný, práve skolaudovaný, slnkom zaliaty trojizbový byt (na liste vlastníctva je definovaný ako nebytový priestor s možnosťou prihlásenia na trvalý pobyt a získania hypotekárneho úveru) v Bratislave v zelenej lokalite mestskej časti Ružinov - Nový Ružinov - Bajkalská ulica. Celková plocha nebytového priestoru je 70,63 m² (byt – 67,76 m², kobka - 2,87 m²). Nachádza sa na 3/11 nadzemnom poschodí zatepleného železobetónového bytového domu s výťahmi. Balkón má výmeru, dodatočných 7,75 m². Predáva sa vo vyhotovení štandard s predprípravou na vonkajšie žalúzie a klimatizáciu.
K priestoru prislúcha 1 vnútorné garážové parkovacie státie, ktoré je potrebné dokúpiť v hodnote 19.200 EUR.

DISPOZÍCIA:

Rozľahlá ubytovacia jednotka pozostáva zo vstupnej chodby, kde je miesto na rozmernú vstavanú skriňu, kúpeľne, samostatného WC, miestnosti na domáce práce, priestrannej kuchyne spojenej s obývacou izbou a dvoma samostatnými izbami.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Štandard obsahuje:
- bezpečnostné vstupné dvere,
- kúpeľňa s vaňou a umývadlom,
- samostatné WC s umývadlom,
- podlaha, dlažba, obklady, prechodové lišty a soklové lišty,
- vnútorné dvere s kľučkami,
- rekuperácia,
- klimatizáciu je možné dokúpiť teraz a pri nasťahovaní Vás už bude čakať.

BYTOVÝ DOM:

Obľúbený a úspešný projekt Nový Ružinov. Doprajte si priestor pre svoju rodinu, kde môžu vaše deti spokojne vyrastať. Priestranné bývanie s balkónom v parku, ktorý zaručí dostatok voľného pohybu pre najmenších členov rodiny.

VÝHODY:

Projekt postavený na modernej architektúre, kvalitnej realizácii stavebných prác, dostatku zelených plôch a vnútroblokových parkov. Príťažlivý dizajn, orientácia na juh s výhľadom do parku, veľké okná, funkčné dispozície a dostupná občianska vybavenosť v okolí robia z Nového Ružinova investíciu s dlhodobou hodnotou.
Byt sa nachádza kúsok od centra mesta hneď vedľa dunajskej hrádze.

MESAČNÉ NÁKLADY:

150 EUR

LOKALITA:

Ľahký prístup: Lokalita projektu je ideálna na rýchle presuny či už autom alebo „zelenšími“ dopravnými prostriedkami. Z Nového Ružinova máte blízko do centra, rýchlo sa napojíte na diaľničný obchvat alebo na cyklotrasu, ktoré vám otvoria cestu naprieč Európou.
Bezpečná lokalita: Nová diaľnica prinesie organizáciu dopravy, ktorá z Nového Ružinova urobí uzavretú lokalitu, kde dopravu budú tvoriť iba jeho obyvatelia. Architektúra projektu je navyše navrhnutá tak, aby dispozície budov eliminovali hluk z okolia.
Vybavenosť: Ráno do obchodu? Na obed do reštaurácie? Poobede na kávu a večer na pohár vína? Nemusíte vždy štartovať auto alebo rozmýšľať kam pôjdete. Priamo v prvej etape projektu sú už existujúce prevádzky, ktoré podčiarkujú komfort, ktorý mestský život ponúka.

NÁZOR MAKLÉRA:

Zamilovaný do tohto bytu. Vynikajúca dispozícia, stratený v zelenom parku s pivnicou a garážou. Ideálne pre rodinu s deťmi, ale tiež ako investícia, ktorá sa časom znásobí.

"Bývanie v nekonvenčnom rezidenčnom parku"
vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
ihneď voľná
zateplená
bezproblémové parkovanie
izieb
68 m²
osobné
3/11
juh
áno
áno
áno
áno
áno
2024
betónová

Ing. Daniel Pribičko

Realitný maklér Bratislava

0948... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0948 402 243 danielpribicko[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Bratislave podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Bratislave, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Bratislave

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Bratislave.

35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62738
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
65643 danielpribicko[at]haloreality.sk 275580
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62738
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia