Predaj, rodinný dom Banská Štiavnica

rodinný dom - predaj Banská Štiavnica
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Splňte si svoj sen o bývaní podľa vlastných predstáv. Tento starší rodinný dom v pôvodnom stave vám túto možnosť ponúka. Pozostáva zo štyroch miestností a chodby. Na pozemku sa nachádza prípojka na mestský vodovod a kanalizáciu. Elektrická prípojka vzdialená cca 10 m. Dom vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Situovaný je na kopci s východnou orientáciou, zasadený do zelene, mimo hlavnej cesty, kde sa dá nerušene oddychovať. Možnosť vytvorenia parkovacieho miesta pod domom. Od centra mesta vzdialený cca 10 minút chôdzou. Na pozemku je pivnica vsadená do kopca za domom. Možnosť prerobenia podľa vlastných predstáv, pre inšpiráciu: vizualizácia (viď. foto)

RNDr. Katarína Denková

I speak EnglishIch spreche Deutsch

0918... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT katarinadenkova[at]haloreality.sk 0918 576 645

Mariana  Gréčová

0904... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT marianagrecova[at]haloreality.sk 0904 437 903

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52604 katarinadenkova[at]haloreality.sk 63000
O obci Banská Štiavnica:

10612 www.banskastiavnica.sk

Banská Štiavnica je najstaršie a najslávnejšie banské mesto na Slovensku. Nazýva sa aj zemou baníkov "terra banensium". V roku 1993 bola zapísaná na Listinu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Mesto sa nachádza na území chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, ktoré sú najväčším sopečným pohorím na Slovensku. Uprostred kotlinky východne od mesta dvíha sa homoľa vyhasnutej sopky Kalvárie (726 m n. m.). Hlavným zdrojom bohatstva pre Banskú Štiavnicu bolo baníctvo. Koncom 13. stor. produkovala okolo 5000 kg striebra ročne. Spolu s baníckou ťažbou sa tu vyvíjalo zhutňovanie rúd.

V Banskej Štiavnici je vybudovaný skanzen - Banské múzeum v prírode. Poskytuje jedinečnú možnosť fárať do podzemia. Nový Zámok ponúka spolu so zaujímavou expozíciou protitureckých bojov na Slovensku aj jedinečný výhľad na mesto a okolie. Najvýznamnejšími architektonickými pamiatkami sú: Námestie sv. Trojice; morový stĺp so súsoším sv. Trojice bol postavený na znak vďaky mesta za ústup morovej epidémie v rokoch 1710 - 1711. Neskorogotický kostol sv. Kataríny bol postavený v rokoch 1443 - 1491.

Banská Štiavnica má mnoho jazier: Počúvadlo, Veľké a Malé Rychňavské jazero, Evičkino jazero, Klinger a iné.

63 000 €
BS-52604VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
G
225 m²
90 m²
80 m²
639 m²
pôvodný
len v hotovosti
mestský vodovod, elektrina, kanalizácia
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Som nad mieru spokojny. Pristup, komunikacia a ustretovosť bola uplne v poriadku. Odporúčam a Dakujem...

Sikovna, velmi ochotna. Jozef Paula

Rýchly a profesionalny prístup...

Veľmi ústretová, pohotová a promtne jedná. Ďakujem

Spokojnost, ustretovost, vsetko bolo v poriadku.

Absolútna spokojnosť.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU