Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, trojizbový byt , Centrum, Trieda SNP, EXKLUZÍVNE HALO REALITY - ZNÍŽENÁ CENA

153 000 €
15 000€MEGA ZNÍŽENIE O

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Máte radi mestský život, tak táto nehnuteľnosť je pre Vás . Ponúkame Vám na predaj priestranný tehlový trojizbový byt na ulici na ulici Trieda SNP. Byt o rozlohe 81m² sa nachádza na druhom poschodí zo štyroch zatepleného tehlového bytového domu.

DISPOZÍCIA:

Vstupnými dverami prichádzame do priestrannej chodby, kde sa nachádzajú dva šatníky. Obývačka je priestranná orientovaná do vnútro bloku, s dvomi veľkými oknami. Z obývacej miestnosti sú dvere do dvoch izieb. Kúpeľňa, samostatného WC sú z chodby.
Kuchyňa susedí s obývacou izbou, čo umožňuje novému majiteľovi prípadné prepojenie a otvorenie priestoru bytu.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Vyššie uvedená nehnuteľnosť je po čiastočnej rekonštrukcii. Bola renovovaná kúpeľňa a kuchyňa. Vchodové dvere sú kvalitné a bezpečnostné . V byte sú ale pôvodné rozvody vody a elektriky. V celom byte sú zachovalé drevené parkety. Stav bytu umožňuje okamžité bývanie.

BYTOVÝ DOM:

zateplenie
plastové okná
elektrický vrátnik

VÝHODY:

* výborná a tichá lokalita - nachádza sa mimo hlavnej cesty
* orientácia okien do vnútro bloku čo zabezpečuje absolútne ticho
* len na skok do centra mesta 5min peši
* v blízkosti obchodné centrá- Terminál, autobusová aj vlaková stanica
* bezproblémové parkovanie

MESAČNÉ NÁKLADY:

správca 130 EUR, elektrika a plyn 30EUR

LOKALITA:

Táto mestská časť je ideálnym miestom pre život. V blízkosti sa nachádzajú školy, škôlky, park, nákupné centrá a najdôležitejšie je, že do centra mesta je to 5minút peši, takže bývate v blízkom centre mesta.

PRÍĎTE NA OBHLIADKU

Páči sa Vám tento byt? Príďte sa naň pozrieť. Je to jednoduché. Máte tri možnosti, ako na to. Zavolajte mi na číslo +421 903 503 355, napíšte mi SMS, alebo pošlite mail - hanadubovska@haloreality.sk

Veľmi rada sa s Vami stretnem a osobne Vám ju ukážem a zodpoviem na otázky, ktoré Vám môžu uľahčiť proces v rozhodnutí.

"Výborná lokalita-výborný byt-výborná cena "
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62946
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
64192 hanadubovska[at]haloreality.sk 138000
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62946
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia