Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, trojizbový byt , , Pražská, s lodžiou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný byt trojizbový byt v osobnom vlastníctve v zateplenom bytovom dome na sídlisku Západ vo Zvolene.

DISPOZÍCIA:

Trojizbový byt o rozlohe 70 m² pozostáva z troch nepriechodných izieb: priestrannej obývačky, detskej izby, spálne s lodžiou, kuchyne, chodby, kúpeľne, oddeleného WC, k bytu prislúcha aj pivnica.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

V rámci kvalitnej nadštandardnej rekonštrukcie bytu boli urobené nové stierky, nové rozvody elektrickej energie, nové rozvody vody, nové plávajúce podlahy v izbách, v kuchyni, chodbe, kúpeľni a WC dlažba, znížené stropy s bodovým osvetlením, nové zárubne, bezpečnostné dvere. Bytový dom bol zateplený a má nový moderný výťah.

LOKALITA:

Do centra mesta 15 minút pešo, v blízkosti školy, škôlky, detské ihriská obchody, lekár, reštaurácie, rýchle pripojenie na R1.

VÝHODY:

- priestranný slnečný byt s lodžiou orientovaný východ - západ s krásny výhľadom,
- okamžite voľný po úhrade kúpnej ceny,
- skvelá občianska vybavenosť,
- rýchle pripojenie na R1

"Slnečný byt s lodžiou na Západe s krásnym výhľadom"
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

25000
klientov so zmluvou
4446
recenzií od klientov
60959
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
60144 darinasedliakova[at]haloreality.sk 192000
25000
klientov so zmluvou
4446
recenzií od klientov
60959
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia