Predaj, pozemok-záhrada 311 m² Zvolen - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

pozemok pre záhradu - predaj Zvolen
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj záhradkársku zrubovú chatku s pozemkom v súkromnom vlastníctve o celkovej výmere 311 m² v meste Zvolen, časť Zlatý potok. Chatka sa nachádza v lokalite nazývanej stará osada. Výmera záhradky nachádzajúcej sa pred zrubovou chatkou je 292 m². V záhradke pred chatkou sa nachádza oddychová časť so sedením a záhradný murovaný krb. Chatka je napojená na rozvod úžitkovej vody. Na pozemku pred chatkou sa nachádzajú ovocné stromy, ako čerešňa, jabloň a za chatkou je vysadený vinič. Samotnú chatku tvorí prízemná časť, ktorá je murovaná, kde sa nachádza pivnica. Nadzemnú časť tvorí jedna miestnosť s pieckou na vykurovanie a podkrovný priestor vhodný na prespanie. Záhradkárska osada je oplotená a prístup k nej je po asfaltovej ceste.

Darina  Sedliaková

Ich spreche DeutschЯ говорю на русском

0910... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT darinasedliakova[at]haloreality.sk 0910 989 687

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53244 darinasedliakova[at]haloreality.sk 7200
O obci Zvolen:

43272 www.zvolen.sk

Zvolen leží vo Zvolenskej kotline pri ústí Slatiny do Hrona. Mesto na západe ohraničujú Kremnické a Štiavnické vrchy

Momentálne vo Zvolene žije cca 43272 obyvateľov. Školstvo, vzdelania a kúltura Zvolena: materské školy, základné školy, dve gymnáziá; Základná umelecká škola, verejné knižnice, kiná, Mestské divadelné ochotnícke združenie, Bábkové divadlo, Divadlo. Šport: moderný športový i zimný štadión, tenisové dvorce, basketbalové a volejbalové ihriská, krytú plaváreň.

Zdravotná starostlivosť vo Zvolene: lekárska služba a lekáreň Nemocnica, poliklinika. Kúpalisko Neresnica; Mestské kúpele - Siegel Richard; Sídlia tu: Technická univerzita, Colný úrad, Štátny dráhový úrad, Lesnícky výskumný ústav, SAV, Ústav ekológie lesa, Slovenský hydrometeorologický ústav, Štátny plemenársky ústav SR, Štátny veterinárny ústav, Štátny zdravotný ústav, Technický a skúšobný ústav stavebný, Ústav biochémie a genetiky živočíchov SAV, Ústav ekológie lesa SAV, Ústav pre výchovu a vzdelávanie pracovníkov lesného a vodného hospodárstva, Ústav sociálnej starostlivosti Symbia, Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky, reštaurácie, 2 plavárne, zimný štadión; ihriská, NsP, lekárne, komerčné banky a poisťovne; 76 predajní potravinárskeho tovaru; 10 benzínových čerpadiel; 4 obchodné domy, 112 pohostinstiev; 3 hotely, 5 penziónov.
M. č.: Kráľová, Lukové, Môťová, Neresnica, Zolná, Zvolen.

7 200 €
ZV-53244VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
311 m²
len v hotovosti
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Maximálna spokojnosť, výborná komunikácia, ústretovosť a prístup ku klientovi.

Ochota v jednani, profesionalny pristup, umoznenie obhliadky domu kedykolvek na moju ziadost..bol som velmi spokojny.

Veľmi veľká spokojnosť s maklérom. Ochota poradiť a aj pomôcť. Ľudský prístup. Môžem len odporučiť.

Služby p. Sedliakovej využívame už druhýkrát a sme veľmi spokojní.

Ok , trpezliva, ustretova, ochotna.

Dobrý deň, ja som bola veľmi spokojná, keby sa všetky nehnuteľnosti predávali tak rýchlo a ľahko ako v našom prípade. Všetko prebehlo hladko, určite by som Vašu RK odporučila známym.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU