Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, rodinný dom Zemplínske Jastrabie - ZNÍŽENÁ CENA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
41 990 €
61 990 €
20 000€MEGA ZNÍŽENIE O

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej lokalite obce Zemplínske Jastrabie 17 km od Trebišova 58 km od Košíc. Dom je v pôvodnom stave, pozostáva zo štyroch izieb, kuchyne, kúpeľne s WC, komory a vstupnej miestnosti. Vedľa domu sa nachádza menší rodinný dom s dvomi izbami a taktiež samostatná murovaná garáž. Zastavaná plocha domu je 180 m² a celková výmera pozemku je 1175 m². Dom je napojený na elektrinu, plyn a vodu z vlastnej studne. Je možnosť napojiť sa na obecný vodovod. Odpad je vyvedený do žumpy. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovými gamatkami. Ohrev teplej úžitkovej vody je zabezpečený el. bojlerom. Strešná krytina je eternit. Časť domu je podpivničená. Podlahy v dome sú betónové/drevené. Dom má tri samostatné vstupy. Okná a vstupné dvere sú drevené. Nad domom sa nachádza povala. Na pozemku je taktiež situovaná samostatná hospodárska budova s chlievmi. V záhrade sú vysadené ovocné stromy a okrasné dreviny. V obci je dobrá občianska vybavenosť. Odporúčame.

izieb
180 m²
140 m²
90 m²
1350 m²
25x54
áno
áno
1954
pozemok
klasický

Ing. Miloš Kubica

Realitný maklér Trebišov

0911... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0911 080 441 miloskubica[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Trebišove podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Trebišove, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Trebišove

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Trebišove.

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
58765 miloskubica[at]haloreality.sk 41990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Spokojná kupujúca pozemku v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Spokojní predávajúci pozemku v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Konanie makléra hodnotím veľmi pozitívne . Profesionálny, ústretový, ľudský prístup. Odporúčam !!!Andrej T.
 • Spokojný kupujúci pozemku v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Spokojný predávajúci pozemku v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Spokojní kupujúci a predávajúci rodiného domu v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Spokojný predávajúci po podpise zmlúv od pozemku v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Spokojná predávajúca trojizbového bytu v Trebišove, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Spokojná predávajúca a kupujúca pozemku v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Spokojná predávajúca a spokojní kupujúci dvojizbového bytu v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Spokojná predávajúca bytu v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Skvelý prístup, promptne riešenia, vysoká spokojnosť. MH
REALITNÝ MAKLÉR Trebišov
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia