Návšteva tejto nehnuteľnosti sa oplatí pre jej široké možnosti prispôsobenia.

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Závod - EXKLUZÍVNE HALO REALITY + VIDEOOBHLIADKA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
154 990 €

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Závod v okrese Malacky. Dom je trojizbový a čiastočne podpivničený, čo ponúka ideálne priestory pre rodinný život.

DISPOZÍCIA:

Dispozícia domu je prakticky riešená s tromi izbami, priestranným zádverím, chodbou, kuchyňou, kúpeľňou s WC, a špajzou s prístupom na povalu, čo poskytuje dostatok úložného priestoru.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Stav nehnuteľnosti zodpovedá svojmu veku (1970) a je pripravený na rekonštrukciu, čo novému majiteľovi umožňuje prispôsobiť interiér podľa vlastných predstáv. V dome boli vymenené okná za kvalitné plastové modely, rovnako ako aj vchodové a vnútorné dvere. Pôvodné sú však elektrické a vodoinštalačné rozvody, ako aj plynové vedenia. Kúrenie v dome je zabezpečené prostredníctvom gamát.

VÝHODY:

Medzi hlavné výhody nehnuteľnosti patrí okamžitá dostupnosť po kúpe, možnosť adaptácie podkrovia pre ďalšie bývanie, a upravený dvor, ktorý ponúka priestrannosť a súkromie.

MESAČNÉ NÁKLADY:

Vzhľadom na predpokladanú rekonštrukciu sú očakávané mesačné náklady na bývanie približne 150-200 eur.

LOKALITA:

Lokalita domu v Závode ponúka všetky výhody vidieckeho bývania s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane škôlky, školy, obchodov, služieb, lekára, pošty, kostola a ďalších. Svojou polohou v blízkosti hraničného priechodu do Rakúska a obklopením prírodnými krásami ponúka skvelé možnosti pre turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a rybolov.

STAV PARKOVANIE:

Parkovanie je zabezpečené bez problémov pred domom alebo vo dvore, ktorý umožňuje státie pre viacero vozidiel.

INŽINIERSKE SIETE:

Dom je napojený na elektrinu, plyn, vodu, a kanalizáciu a taktiež disponuje vlastnou studňou, čo predstavuje značnú výhodu z hľadiska samostatnosti a nízkych prevádzkových nákladov. Kanalizácia zaručuje pohodlné a hygienické bývanie.

POZEMOK:

Pozemok je oplotený, má pravidelný obdĺžnikový tvar a je opticky rozdelený tujami na relaxačnú časť a záhradku, čo umožňuje oddych v súkromí priamo na pozemku. Celková plocha pozemku je 590m² a rozmery sú 15x42m. Na pozemku sa nachádza hospodárska budova.

ZARIADENIE A VYBAVENIE NEHNUTEĽNOSTI:
Interiér domu je z väčšej časti vyprataný, čo novému majiteľovi umožňuje ihneď začať s rekonštrukciou a prispôsobením podľa vlastných predstáv.

NÁZOR MAKLÉRA:

Z pohľadu makléra, táto nehnuteľnosť predstavuje skvelú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú priestor na personalizáciu a prispôsobenie vlastným potrebám s výhodou priameho spojenia s prírodou a zároveň dobrým dopravným napojením.

Tento rodinný dom v Závode je ideálny pre každého, kto si praje kombináciu pokojného vidieckeho života s kompletnou občianskou vybavenosťou a bezproblémovým parkovaním.

"Návšteva tejto nehnuteľnosti sa oplatí pre jej široké možnosti prispôsobenia."
ihneď voľná
bezproblémové parkovanie
elektrina, plyn, voda, kanalizácia
elektrina na pozemku
voda na pozemku
plyn na pozemku
izieb
130 m²
90 m²
590 m²
15x42
áno
1970
tehlová
pozemok
klasický
1

Lukáš Emrich

Realitný maklér Malacky, Senica

0907... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0907 115 577 lukasemrich[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Malackách podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Malackách, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Malackách

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Malackách.

35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62737
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
65824 lukasemrich[at]haloreality.sk 154990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Chcem veľmi pekne poďakovať za ochotu a vždy ústretový prístup.
 • Ochota, slušnosť, vecné jednanie. RK
 • Spokojní kupujúci dvojizbového bytu v Malackách, na fotke s Lukášom Emrichom.

 • Dobrý deň pán Emrich, ďakujem za info. Skvelá práca! Už len aby sa podarilo nájsť vážneho kupcu.Dana H.
 • Spokojná kupujúca a predávajúca od štvorizbového bytu v Malackách, na fotke s Lukášom Emrichom.

 • Maximálna spokojnosť, rýchly a zodpovedný prístup. Ďakujeme V. K.
 • S p.Emrichom mam velmi dobré skúsenosti už z minula, kedy nam pomohol s predajom rod. domu, preto som sa na neho obrátila i s kúpou inej nemovitosti,pretože jedná velmi profesionálne, rychlo,zodpovedne a hlavne ludsky, vždy mam pri ňom pocit istoty, najde riešenie v každej situacii, je citit z jeho jednania, že ho praca bavi a robi ju zo srdcom, preto za mna vrelo odporúčamKocáková J.
 • Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Senica, na fotke s Lukášom Emrichom.

 • Ďakujem za všetku starosť a pomoc s vybavovaním okolo domu, som rád že všetko prebehlo bez problémov pán Emrich.Gabriel Oravec
 • Obrovská spokojnosť s pánom Emrichom. Profesionálny, spoľahlivý, ochotný, energický, ambiciózny. Veľmi si cením jeho prácu, prístup a nasadenie v celej veci predaja. Nehnuteľnosť bola predaná za dobu, že sa ani nepredpokladalo, že by to bolo realizovateľné, a to vďaka schopnostiam, ktorými pán Emrich disponuje. Bol, je aj bude vždy správnou voľbou, či predaja alebo nákupu nehnuteľnosti, pretože to čo robí ho baví a napĺňa, čo sa v konečnom dôsledku odzrkadluje práve tým, že všetko šlo bez problémov, žiadnych starostí a ako celá záležitosť prebiehala. Prevedie Vás celým procesom od A po Z, dôsledne a dôkladne informuje, čo je pre zákazníka veľmi komfortné ako aj dôležité. Je to práve ten typ makléra, ktorého chete mať pri sebe, keď riešite takéto záležitosti. Ešte raz ďakujem. Úprimne, som veľmi rada, že som sa rozhodla pre pána Emricha. L.Š.
 • Spokojní predávajúci bytu v Malackách, na fotke s Lukášom Emrichom.

REALITNÝ MAKLÉR Malacky
35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62737
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia