Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, rodinný dom Veľké Chyndice - VO VÝSTAVBE

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame Vám na predaj 4 - izbový poschodový rodinný dom v obci Veľké Chyndice okres Nitra, ktorý je súčasťou dvojdomu. Rodinný dom sa nachádza na rovinatom, slnečnom pozemku s rozlohou 341 m² v centre obce, ktorý je z troch strán oplotený betónovým oplotením. Obytná plocha domu je 140 m². V ponuke sú obidva rodinné domy.

DISPOZÍCIA:

1.NP - vstupná chodba, technická miestnosť, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa prepojená s obývačkou a výstupom na terasu , schodisko.
2.NP - schodisko, chodba, 3 samostatné izby, kúpeľňa a samostatná toaleta. V jednej z izieb sa nachádza veľký šatník. Rodinný dom je navrhnutý veľmi prakticky, priestor je dobre využitý a čaká na nasťahovanie nového majiteľa.

TECHNICKÝ STAV:

Rodinný dom je momentálne v štádiu holodomu, predáva sa v štádiu dokončenia na kľúč bez kuchynskej linky. Termín dokončenia 4/2024. Rodinný dom je postavený z tehly, zateplený 20 cm polystyrénom. Na jeho stavbu boli použité kvalitné materiály.

INŽINIERSKE SIETE:

- obecný vodovod, elektrina, odpad bude vedený do žumpy (12m3), optika. Kúrenie bude zabezpečené tepelným čerpadlom s podlahovým kúrením.

Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnou ťarchou ani vecným bremenom a je k dispozícii ihneď, resp.po dokončení do dohodnutého stavu.

Príjazdová obecná komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti ako aj parkovanie, priamo pred domom je vybudované parkovisko pre tri osobné automobily pre každý rodinný dom samostatne.

LOKALITA:

Obec Veľké Chyndice je kľudnou lokalitou, nachádza sa len 19 km od mesta Nitra a 7 km od mesta Vráble. Okolie sa vyznačuje vynikajúcimi možnosťami pre rodinný život, krásnym prostredím obklopeným prírodou.

NÁZOR MAKLÉRA:

Výborná ponuka s dobrou cenou, nakoľko rodinné domy budú dokončené na kľúč (bez kuchynskej linky) bez nutnosti ďalšej investície.
Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

Cena za rodinné domy je vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri s prípadnou pomocou pri vašom vybavovaní hypotekárneho úveru (viac na našej webovej stránke).

tichá lokalita
ihneď voľná
zateplená
bezproblémové parkovanie
elektrina, voda
elektrina na pozemku
voda na pozemku
izieb
80 m²
160 m²
140 m²
341 m²
15x22
áno
áno
tehlová
pozemok
klasický
2

Ing. Jana Gašparovičová

Realitný maklér Nitra

0948... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0948 013 062 janagasparovicova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Nitre podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Nitre, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Nitre

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Nitre.

25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
64969 janagasparovicova[at]haloreality.sk 204990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Spokojní kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Nitra, na fotke s Ing. Janou Gašparovičovou.

  • Spokojní klienti záhradnej chatky v okrese Nitra, na fotke s realitnou maklérkou Janou Gašparovičovou.

  • Dochvíľna, profesionálny a seriózny prístup, čestne vysvetlenie všetky možnosti predaja bez nátlaku, príjemná osoba. M.C.
  • Som maximálne spokojný s profesionálnym, odborným, ochotným a hlavne s milým pristupom p. Gasparovicova. Určite vrelo odporúčam. Ďakujem za všetko.... Martin Szepe
  • Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Zlaté Moravce, na fotke s Ing. Janou Gašparovičovou.

  • S pani maklérkou sme boli veľmi spokojní . P. Gašparovičová je príjemná, ústretová a ochotná. Určite ju budeme odporúčať. M.H.
  • Milá, slušná, ....proste vysokooooo spokojná som bola, to poznám veľa maklérov, ale toto bolo 100 a jedno, proste super spokojnosť.
  • Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Nitra, na fotke s Ing. Janou Gašparovičovou.

REALITNÝ MAKLÉR Nitra
25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia