Predaj, rodinný dom Turčianske Teplice, Diviaky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Turčianske Teplice
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:


Ponúkame na predaj rodinný dom v kúpeľnom meste v Turčianskych Tepliciach vo vyhľadávanej časti Diviaky. Ide o čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým pozemkom o rozlohe 1193m² ktorý ponúka cca 114m² úžitkovej plochy.

V dome prebehla rekonštrukcia domu - strecha podlahy kúrenie voda kanalizácia elektrika plastové okná. Prízemiu panuje priestranná presvetlená kuchyňa ku ktorej prislúcha aj praktická komora a jedálenský kút prepojený s obývacou časťou. Krb je snom mnohých majiteľov rodinných domov a práve ten je dominantou priestrannej obývacej izby. Vedľa kuchyňe je spálňa. Samozrejme nesmie chýbať kúpeľňa v ktorej čiastočne bola vymenená sanita. Dom disponuje podkrovím 70m², ktoré je pripravené na dobudovanie ďalších 2 izieb a kúpeľne a toaletou podľa predstáv nového majiteľa. Kúrenie v dome je na elektrické konvektory a krbom. Na pozemku je plynová prípojka, takže je možné vybudovať plynové kúrenie. Na ohrev vody sa využíva elektrický kotol. K domu patrí aj letná kuchyňa.

Pri stavbe domu boli použité materialy kameň a tehla. Strecha je škridlová nedávno bola rekonštruovaná. Tiež bola pristavená presvetlená veranda. Celý dom pôsobí veľmi príjemným a útulným dojmom.
Pozemok je slnečný a rovinatý v prednej časti sa nachádza garáž kde si môžete rozvíjať vaše zručnosti a v zadnej časti sú nasadené ovocné stromy.

Dom sa nachádza v tichej ulici v blízkosti lesoparku a krásnou prechádzkou kúpeľným parkom sa dostanete do kúpeľov. Pár krokov od domu sú potraviny škola škôlka zastávka autobusu.
Ak Vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku.

BEZPLATNÝ SERVIS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.


Martina Klibániová

I speak English

0905... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT martinaklibaniova[at]haloreality.sk 0905 309 380

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

57704 martinaklibaniova[at]haloreality.sk 124500
124 500 €
TR-57704VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
2
C
457 m²
114 m²
114 m²
1193 m²
čiastočná rekonštrukcia
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Maximálna spokojnosť, seriózny prístup a ochota.

Tak túto dámu si vážte a uctievajte! Milá, erudovaná, komunikatívna... Nevieme si predstaviť lepšiu realitnú maklérku...

Nad moje očakávania. Vďaka veľkej pomoci a ústretovosti sa všetko podarilo a môžme sa sťahovať. Ďakujeme.

S pani Klibániovou som bol spokojný, od začiatku vo všetkom vychádzala v ústrety, aj na neskoršie otázky odpovedala hneď, ako to šlo, emailom alebo telefonicky.

Veľmi spokojná pani nám predala byt behom jedného dňa šikovná a hlavne milá prístup profesionálny s ľudským jednaním. Ďakujem za pomoc aj s predajom...

Pri predaji našej nehnuteľnosti sme boli so službami pani Klibániovej veľmi spokojní, s jej prístupom , profesionalitou a promptným riešením všetkých...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia