Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, jednoizbový byt , , ARBORIA - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - IBA U NÁS

142 500 €
5 000€ZNÍŽENIE CENY O

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj jeden a pol izbový byt v Trnave vo vyhľadávanej lokalite ARBORIA. Byt má rozlohu 34,18m² plus veľká loggia 6m². Leží na ideálnom 3/6 poschodí. Nachádza sa na Novomestskej ulici orientovaný do tichého zeleného vnútro bloku na západ. Všade je tu bezbariérový prístup. Samozrejmosťou je elektronický vrátnik a kamerový systém.
DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, priestranný šatník, kúpelňa s toaletou a sprchovým kútom, kuchyňa spojená s obývačkou s ktorej je výstup na loggiu, spálňa so vstavanou skriňou. Výhodou bytu je, že sa nachádza v novostavbe a nie sú potrebné žiadne ďalšie investície. V byte podľa dohody zostane kuchynská linka, svietidlá, záclony, chladnička a klimatizácia. Sú tu nízke náklady na bývanie cca 60€ mesačne. Internet je privedený od spoločnosti Orange a televízia od spoločnosti Swan. V okolí je kompletná občianska vybavenosť., dobrá dostupnosť na obchvat a diaľnicu. Byt je kúpou voľný. Nový majiteľ získa kúpou pokojné a tiché bývanie. Treba vidieť....


Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
63181 janaselestiakova[at]haloreality.sk 137500
25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia