Životnosť tehlových domov preveril čas

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Svätý Peter - IBA U NÁS

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame Vám na predaj štvorizbový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Svätý Peter na pozemku o rozlohe 638 m².

DISPOZÍCIA:

vstupná chodba, jedna nepriechodná izba, tri priechodné izby , kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a toaleta, komora, technická miestnosť.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

rodinný dom je v pôvodnom ale zachovalom stave, bol postavený z pálených tehál. Strecha je pokrytá pálenou škridlou. Okná sú drevené s drevenými žalúziami, podlaha je betónová, na chodbe a v kúpelni pokrytá dlažbou. Rodinný dom má dva samostatné vchody.
Kúrenie je zabezpečené plynovými kachlami.
Do domu je zavedená elektrina a plyn a splašková voda je odvádzaná žumpy.
Za domom je kôlňa a záhrada. Vo dvore je studňa.

Prístupová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti, ako aj parkovanie pred ňou.

VÝHODY:

Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, bez tiarch a kúpou ihneď voľná.

LOKALITA:

nehnuteľnosť sa nachádza v tichej ulici vedľa hlavnej cesty

Historická vinárska obec Svätý Peter ponúka veľmi dobrú občiansku vybavenosť, predajne potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru, pohostinstvá, čerpacia stanica, samostatná ambulancia lekára pre dospelých, samostatná ambulancia stomatológa, základná a materská škola, penzión St. Petrus Vini, knižnica, pošta.
Od okresného mesta Komárno je vzdialený na 15 km.
Susedí nasledovnými usadlosťami: Hurbanovo 7 km, Chotín 4 km, Dulovce 3 km.

"Životnosť tehlových domov preveril čas"
izieb
351 m²
106 m²
90 m²
638 m²
13x49
áno
1959
tehlová
pozemok
klasický

Judita Csabajkóová

Realitný maklér Komárno

0905... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0905 243 518 juditacsabajkoova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Komárne podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Komárne, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Komárne

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Komárne.

35000
zazmluvnených klientov
4838
recenzií od klientov
63219
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
63113 juditacsabajkoova[at]haloreality.sk 58000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Maximálna spokojnost.
  • Promptné vybavenie, ústretové jednanie. C.R.
  • Radi by sme sa podakovali aj touto cestou pani Judite Csabajkóovej za jej profesionálny prístup, absolútnu spolahlivost, diskrétnost a v neposlednom rade za jej ludskost. Vrelo odporucam, kazdému.S pozdravom Kristina
REALITNÝ MAKLÉR Komárno
35000
zazmluvnených klientov
4838
recenzií od klientov
63219
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia