Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, trojizbový byt Štrba, IBA U NÁS

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
237 000 €

Ponúkame na predaj podkrovný trojizbový byt v Tatranskej Štrbe. Nachádza sa na 5/5 poschodí, 81 m², v osobnom vlastníctve. Byt ako nadstavba bol kolaudovaný v r. 2001 a pozostáva: z troch izieb (dve izby sú nepriechodné, tretia izba je priechodná s kuchyňou) a príslušenstva, ktoré tvorí vstupná predsieň, kuchyňa, kúpeľňa, WC a pivnica (2,5m²). Svojou polohou je veľmi slnečný a energeticky úsporný nakoľko má okná na všetkých svetové strany okrem severu. Byt je vzhľadom na svoju polohu a dispozíciu vhodný na trvalé bývanie, ako aj na rekreáciu. Nachádza sa v tichom a slnečnom prostredí s možnosťou bezproblémového parkovania pred blokom. Veľkou výhodou je poloha blízko lesa, tiché prostredie a blízkosť zastávky ozubnicovej železnice tzv. zubačky na Štrbské Pleso. Bytový dom prešiel rekonštrukciou vrátane zateplenia obvodového plášťa, výmenou stúpačiek, nová strecha, vchodové plastové dvere. V súčasnej dobe v obytnom dome nie je výťah, ale sú už predschválené finančné prostriedky na výstavbu výťahu. K bytu prislúcha spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu, na príslušenstve a spoluvlastnícky podiel k pozemku v podiele 8244/205374. Byt je voľný podľa dohody. Energetický certifikát nebol vytvorený. Mesačné zálohové platby za služby a tvorbu FO pre 4 osoby je 120 €, náklady na plyn a elektrinu sú spolu 40 €.
Vážení klienti, rád Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie, vrátane poskytovania BEZPLATNEJ pomoci pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého finančného sprostredkovateľa.

izieb
trieda
81 m²
osobné
5/5
juho-východ
áno
áno
áno

PhDr. František Spišák

Realitný maklér Spišská Nová Ves, Poprad

0950... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0950 498 271 frantisekspisak[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 1%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
3620
recenzií od klientov
55702
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
57766 frantisekspisak[at]haloreality.sk 237000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Pán Spišák je výborný maklér, ústretový, veľmi komunikatívny, kreatívny a hlavne veľmi slušný a spoľahlivý. Boli sme nadmieru spokojný. Ak budeme v budúcnosti...
 • Pan Spišak je velmi prijemný a zodpovedny pán ktorý si robotu robí poctivo.
 • Ďakujeme pán Spišak ste veľmi milý, ochotný, ústretový a veľmi skúsený realitný maklér. Sme radi, že sme mohli spolupracovať práve s vami.
 • Maximálna spokojnosť.
 • Boli sme veľmi spokojní s celkovými službami, hlavne odbornosť a úprimnosť PhDr pána Spišáka.
 • Spokojní predávajúci trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešoval PhDr. František Spišák.

 • Profesionálny aj ľudský prístup. Ochotný poradiť. Spokojnosť klienta je u neho na prvom miest . Takých ľudí ako je on by malo byť omnoho viac...
 • Dobrý deň, som velmi spokojný s ochotou, prístupom a profesionalitou tochto pána makléra. Vrelo by som ho odporúčil komukoľvek.
 • Sme nadmieru spokojný s veľmi príjemným a ústretovým prístupom. Ďakujeme
 • Jednoznačne profesionál, komunikácia s p. Spišákom výborná, dostala som absolútne presné informácie, o nehnuteľnosti má vyčerpávajúce informácie, dochvíľny, diplomatický.
 • S realitným maklérom pánom PhDr. Františkom Spišákom som bol nadmieru spokojný. Od prvého kontaktu, kedy som prejavil záujem o kúpu nehnuteľností, so mnou komunikoval...
 • Spokojní kupujúci a predávajúci štvorizbového bytu v Poprade, obchod zastrešoval PhDr. František Spišák.

WEB MAKLÉRA PhDr. František Spišák

Aktuálne 3620 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3620 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitná poradňu.

25000
klientov so zmluvou
3620
recenzií od klientov
55702
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia