Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

spokojný klient realitnej kancelárie v Bratislave Ing. Katarína Paršová

Pani Paršovú určite odporúčam. Počas predaja nehnuteľnosti som sa nemusel prakticky o nič starať, skoro všetko prebehlo na diaľku, bez toho, aby som musel cestovať do BA. RK zariadila znalecký posudok, fotenie, obhliadky, zabezpečila náležitosti súvisiace s hypotékou kupujúceho a asistovala pri odovzdávani bytu. Samotný podpis zmluvy prebehol za jedno dopoludnie. Odporúčam všetkým zaneprázdneným ľudom, ktorí hľadajú niekoho, na koho sa dá na 100% spoľahnúť. Mal som pri výbere RK štastie, keďže pani Paršovú som oslovil úplne náhodne.

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia