Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

REZERVOVANÉ - Predaj, štvorizbový byt Košice Sídlisko KVP, Klimkovičova

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 4 izbový byt v osobnom vlastníctve, v centrálnej časti sídliska KVP, na Klimkovičovej ulici s orientáciou sever - juh, loggia na juh.
Celková plocha bytu je 93 m²
Byt sa nachádza na piatom poschodí z ôsmych, v zateplenom panelovom dome s výťahom.

DISPOZÍCIA:

- priestranná obývačka, 3 samostatné izby, kuchyňa s východom na loggiu, kúpeľňa a WC.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

- v byte v minulosti prebehla čiastočná, v kuchyni kompletná rekonštrukcia, v rámci ktorej boli vymenené plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, obklad, dlažby, plávajúce podlahy, - vstavané skrine.
V byte sú bezpečnostné vchodové dvere, menené stúpačky, rozvod plynu, rozvody vody a odpad, v kuchyni nové elektrické rozvody.

BYTOVÝ DOM:

- Bytový dom je zateplený (obvodový plášť aj strecha) s bezbariérovým vstupom - energetický certifikát domu: B.
Výťah a spoločné priestory budú zrenovované v blízkej budúcnosti - zazmluvnená kompletná výmena výťahov (január - február 2024)

VÝHODY:

- skvelý, veľkorysý pôdorys nehnuteľnosti, ktorý dáva možnosť úpravy podľa predstáv nového majiteľa,
- orientácia na juh,
- nízke mesačné náklady,
- atraktívna lokalita s dostatkom zelene a možnosťou voľno-časových aktivít,
- kompletná občianska vybavenosť

LOKALITA:

- vyhľadávaná lukratívna lokalita v centrálnej časti sídliska KVP, v blízkosti plnej občianskej vybavenosti,
- nákupné strediská (Fresh+, Billa, COOP jednota,...) športoviská, klzisko, pošta, obchody a služby, zdravotnícke zariadenia, poliklinika - v tesnej blízkosti materské školy, základné školy, detské ihriská, zeleň, parky.
- na svoje si prídu aj milovníci prírody a turistiky - zo sídliska vedie krásna prechádzka na rekreačné stredisko Bankov, kde je možnosť relaxu, oddychu alebo športu, ale aj zábavy na minigolfe, či možnosť súkromných, alebo firemných "opekačiek "

NÁZOR MAKLÉRA:

Plocha ponúkaného bytu, je tak excelentná, že tam môžete smelo realizovať svoje nápady a docieliť tak bývanie svojich snov - odporúčam.
Byt je k dispozícii okamžite.

Neváhajte ma kontaktovať ohľadom bližších informácií.

Danka Kupčíková
danakupcikova@haloreality.sk
+421 903 121087

"Slnečný byt s možnosťou okamžitého bývania."
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
64003 danakupcikova[at]haloreality.sk 181990
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia