Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Prenájom, dvojizbový byt Košice Sídlisko Dargovských hrdinov - Furča, Krosnianská - NOVOSTAVBA

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na prenájom v novostavbe 2i byt v dobrej lokalite na Krosnianskej ulici - Furča v osobnom vlastníctve o výmere 54m². Orientácia bytu je na severovýchod. K bytu patrí pivnica. Byt sa nachádza na štvrtom poschodí z piatich. K dispozícii je výťah.
Občianska vybavenosť: v okolí potraviny, pošta, ZŠ a MŠ, ZUŠ, OC Ondava, Poliklinika, športové ihriská rôzneho druhu, reštaurácie, fitness centrum, kostol.
Dispozícia bytu: vstupná chodba, veľká obývačka s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s toaletou, balkón.
Spotrebiče: chladnička s mrazničkou, práčka, umývačka riadu, el.rura s el. varnú dosku, mikrovlnná rúra. V cene sú zahrnuté energie.

"Bývanie v novom a priestrannom prostredí."
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
4666
recenzií od klientov
62179
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
61645 antonkupcik[at]haloreality.sk 590
35000
zazmluvnených klientov
4666
recenzií od klientov
62179
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia