Predaj, trojizbový byt Sečovce

trojizbový byt - predaj Sečovce
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt v centre mesta Sečovce. Byt v osobnom vlastníctve o výmere 70 m² (bez výmery pivnice a loggie) sa nachádza na 1/8 poschodí s orientáciou sever-juh. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou – kuchynská linka, murované jadro, interiérové dvere, plastové okná a balkónové dvere , plávajúce podlahy. Pozostáva z 3 izieb, kuchyne, vstupnej miestnosti, kúpeľne, WC a loggie. Vo všetkých priestoroch bytu je plávajúca podlaha/dlažba. V časti bytu sú nové rozvody elektro a v celom byte nové vypínače a zásuvky. Kúpeľňa disponuje sprchovým kútom. K bytu prislúcha pivnica o výmere 2 m². Parkovanie pred bytovým domom. V blízkosti výborná občianska vybavenosť. Odporúčame!

Ing. Miloš Kubica

0911... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT miloskubica[at]haloreality.sk 0911 080 441

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

54177 miloskubica[at]haloreality.sk 64490
64 490 €
TV-54177VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
G
70 m²
osobné
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
1/8
juh-sever
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Seriózne jednanie, dôvera.

Som veľmi spokojný s prístupom pána Kubicu.

Veľká spokojnosť s maklérom. L.K.

Dovoľte, aby sme vyjadrili vysokú spokojnosť s prístupom Vášho zamestnanca Ing. Miloša Kubicu pri kúpe rodinného domu. Ďakujeme.

Ing. Kubica, veľká vďaka za typ ktorý ste nám dali na kúpu domčeka, za ochotu, ústretovosť a v neposlednom rade za profesionálny prístup pri kúpe našej nehnuteľnosti...

Boli sme veĺmi spokojní, pan Kubica bol veĺmi ústretový a seriózny..

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU