Predaj, pozemok pre rodinný dom 786 m² Rimavské Janovce, Močiar - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

pozemok pre rodinný dom - predaj Rimavské Janovce
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom o rozlohe 786m². K pozemku je aj podiel 1/4 na prístupovej ceste čo je 90,5m². Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite dediny Rimavské Janovce časť Močiar. Tento pozemok sa nachádza v kľudnom prostredí s prijemným susedstvom. Do okresného mesta Rimavská Sobota to je 5km. V časti Močiar za posledné 2 roky prubudlo cca 50 nových rodinných domov. Inžinierske siete sú v dosahu a to Elektrina. Pozemok je rovinatý. Maklér odporúča tento pozemok.

Michal Kamenský

I speak EnglishIch spreche Deutsch

0902... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT michalkamensky[at]haloreality.sk 0902 435 862

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53468 michalkamensky[at]haloreality.sk 25990
25 990 €
RI-53468VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
786 m²
len v hotovosti
21x36
Elektrina v dosahu
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

S p.Kamenským som bola veľmi spokojná. Je milý , ústretový a veľmi ochotný. Vždy nám všetko vysvetlil a pomohol zariadiť. Môžem len odporúčať. Veronika

Velmi spokojny. Blazej Horvath

S kupou nehnutelnosti som bol velmi spokojny. Makler bol ustretovy a promtny. Poskytol mi vsetky pozadovane informacie...

Som veľmi spokojná, veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup.

Pri predaji mojej nehnuteľnosti bol pán Kamenský seriozny, promptný, ústretový aj nad rámec! V prípade potreby obrátim sa na neho aj v budúcnosti. Dakujem!

Pán Kamenský bol vždy k dispozícii a ochotný odpovedať na všetky naše otázky, všetko riešil promptne a o všetkom nás vždy informoval...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU