Predaj, rodinný dom Rimavská Sobota - ZNÍŽENÁ CENA

rodinný dom - predaj Rimavská Sobota
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pekný rodinný dom v centre Rimavskej Soboty. Dom s rozlohou 120m² leží na pozemku s celkovou výmerou 296m² . Rodinný dom pozostáva z dvoch vstupov, dvoch hál, troch obytných izieb, jedna menšia dve veľké, kuchyne a kúpeľne s WC. V dome sa nachádzajú všetky inžinierske siete a má nové plynové kúrenie. Dom je do polovice podpivničený, čo poskytuje dostatok úložného priestoru. Na menšom pozemku sa nachádza garáž, dá sa tu vybudovať aj pekná okrasná záhrada. Uzatvorený dvor poskytuje súkromie pre oddych a rekreáciu. Dom sa nachádza v centre mesta, v blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, obchody, úrady, školy, nemocnica, lekáreň, na námestie je to asi 5minút pešo. Ulica je veľmi tichá s rodinnými domami. Dom je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv na moderné bývanie v centre mesta. Možnosť dobudovania podkrovia na obytné priestory, možná je zmena aj dispozície izieb. Maklér odporúča túto nehnuteľnosť.

Mgr. Ján Ulický

I speak English

0948... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT janulicky[at]haloreality.sk 0948 019 864

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

48011 janulicky[at]haloreality.sk 79990
O obci Rimavská Sobota:

25118 www.rimavskasobota.sk

Rimavská Sobota má momentálne cca 25118 obyvateľov. Priemyselnú bázu predstavujú hlavne potravinárske závody - cukrovar, pivovar, sladovňa, konzerváreň, mliekáreň, mäsopriemysel, liehovar, mlyn, hydinársky závod, závod na spracovanie tabaku. V Rimavskej Sobote sa rozvíjal i strojársky, polygrafický a textilný priemysel.

79 990 €
RI-48011VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
100 m²
296 m²
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
220/380, voda obecná, kanalizácia obecná, kúrenie plynové
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

S panom Ulickym sme boli nadmieru spokojni. Vsetko nam objasnil,vysvetlil.. Dakujeme este raz velmi pekne za milu spolupracu...

Takto to má v správnej realitke fungovať: skvelý ľudský prístup, ústretovosť, ochota. Nemusela som pohnúť ani prstom.Keď budem čokoľvek z oblasti nehnuteľností...

Som veľmi spokojná s príjemným a ľudským prístupom p. Ulického. Vďaka jeho rýchlosti s predajom a časovému prispôsobeniu sa mi nehnuteľnosť...

S prácou pána Ulického som nadmieru spokojný.

S pánom Ulickým sme boli veľmi spokojní. Má príjemný a profesionálny prístup. Ďakujeme!

Príjemný mladý muž s ľudským prístupom. Spokojnosť 🙂

MÔJ PROFIL