Slnečný, priestranný byt - Vaša oáza pohody.

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

REZERVOVANÉ - Predaj, trojizbový byt Revúca - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
55 500 €
68 500 €
13 000€MEGA ZNÍŽENIE O

Ponúkame Vám slnečný, útulný, 3- izbový byt o rozlohe 69 m² vo vyhľadávanej lokalite na ulici Magnezitárov v meste Revúca.

DISPOZÍCIA:

- vstupná chodba
- kúpeľňa
- WC
- spálňa ( tu sa nachádza loggia )
- obývacia miestnosť
- kuchyňa
- detská izba
Byt sa nachádza na 2 z 8 poschodí.
K bytu prislúcha pivnica.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2016.

V rámci rekonštrukcie bola rekonštruovaná kúpeľňa ( kúpeľňa, WC- bezbariérové) so sprchovým kútom, vymenené podlahy, drevené zárubne dvier, okná plastové, nová kuchynská linka, nainštalované vstavané skrine v chodbe a izbe.
Podlahy sú izolované. Dvere sú s obložkovými zárubňami, okná a balkónové dvere sú plastové s izolačným dvojsklom. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou z vysokolesklého materiálu, nerezovým drezom s pákovou bariérou , plynovým sporákom, odsávačom pár. V kúpeľni je bezbariérový sprchovací kút, keramické umývadlo s vodovodnou pákovou batériou. WC je tiež bezbariérové, oddelené od kúpeľne. Dvere sú bezpečnostné.

BYTOVÝ DOM:

Bytový dom je napojený na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, rozvod elektrickej energie. Vykurovanie domu je ústredné z centrálnej kotolne na zemný plyn.

MESAČNÉ NÁKLADY:

180 Eur

LOKALITA:

Ulica Magnezitárov je vyhľadávanou časťou mesta Revúca. Ste v priamom centre mesta a všade máte blízko. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: škola, obchody, lekáreň, zástavka MHD, reštaurácie a podobne.

NÁZOR MAKLÉRA:

Krásny slnečný, útulný byt po rekonštrukcii, s čistými priestormi a veľkým množstvom vstavaných skríň. Byt je ihneď k dispozícii na nasťahovanie. Ideálne pre tých, ktorí hľadajú komfort a praktickosť v tichej lokalite. Dohodnite si obhliadku na 0905 500 534.

"Slnečný, priestranný byt - Vaša oáza pohody."
vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
ihneď voľná
izieb
69 m²
osobné
2/8
juh-sever
áno
áno
áno
áno
1988
panelová

Andrea Fábry Kubišová

Realitný maklér Lučenec

0905... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0905 500 534 andreafabry[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Revúcej podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Revúcej, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Revúcej

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Revúcej.

35000
zazmluvnených klientov
4838
recenzií od klientov
63219
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
65771 andreafabry[at]haloreality.sk 55500
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
35000
zazmluvnených klientov
4838
recenzií od klientov
63219
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia